Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az én párom ilyen bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen bunkó, vagy másnak is gyomoridege van azért mert jön a jó idő?

Figyelt kérdés

Nos,a páromnak igen bunkó természete van,minden nőre csorgatja a nyálát.

Nem,nem csak rápillant valakire,hanem bámulja és utána is fordul,ha mellette vagyok akkor is.

Hiába mondtam már neki ezerszer hogy rosszul esik,egyszerűen kikapcsol az agya ha nőt lát,vagy női hangot hall,vagy kopog egy cipő a közelben.

Már most hányingerem van,hogy jön a nyár,ilyenkor ugye lekerülnek a kabátok.

Mit csináljak,hogy ne zavarjon?


2016. márc. 1. 05:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
21%

Minden pasi megnézi a nőket, csak van aki szolídab és van aki nyáladzó kutya módjára..

Én pl még soha nem buktam le, pedig én is megnézek minden csajt. Nem csak nyáladzva hátrafordulva lehet ezt kivitelezni... Nekem mindig kellemetlen érzés volt, ha látják, hogy megfordulok vagy ilyesmi...

Az utca dugig van ablakokkal, autókkal, minden telis tele van tükröződő felületekkel... Egy igazi férfin soha nem veszed észre, hogy éppen hátrafelé néz :)

2016. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

exem pontosan ilyen volt... 10kg is fogytam azért, hogy tetszek neki... de akkor is ugyanúgy csorgatta a nyálát a standon, az utcán ha látott bármilyen rövid nadrág is, szoknyás nőt, ősszel is elég volt egy farmer és egy magassarkú és kocsányon lógtak a szemei... az ilyet ott kell hagyni a fenébe... Azóta van egy rendes párom aki nem csinálja ezt ( legalább is nem előttem nyáladzik minden nőre) mert ugye hűséget fogad az ember nem vakságot. ő is meg szokta nézni a szép nőket ahogy én is egy helyesebb férfit ... de ez a viselkedés abszurd... és gusztustalan.mostani párom nem egy mácsómen, de rendes és megbecsül és ami a legfontosabb szeret, és tisztel annyira, hogy nem viselkedik így. sokrendes pasi van aki örülne, egy barátnőnek és nem így viselkedne a barátnőjével. hagyd ott és keress egy rendes férfit...


21N

2016. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
strandon*
2016. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Pontozzatok le nyugodtan, attól még így van...
2016. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
14# ahogy olvastam egyezik a véleményünk pedig én nőként mondom, hogy minden pasi megnézi a csinosabb nőket :D ahogy le is írtam én is, hogy az ember hűséget fogad nem vakságot :D 12# én adtam neked zöld pacsit :)
2016. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire béna, miért nem dobod ki végre?:D Tudod hány normális van még a világon? Ez se normális, hogy már előre hányingered van.
2016. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az egésznek a jó időhöz. Valaki jól írta, hogy normális ember nem tesz ilyet a párja jelenlétében. Tényleg nem értem én sem miért vagy vele...mazochista vagy?
2016. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz. És még nem csalt meg? Mert azt csodálnám, ha az ilyen férfi hosszútávon hűséges tudna maradni.

Egyébként nem, a férjem nem néz meg más nőket...sem télen, sem nyáron..sem egyedül, sem velem.. Legfeljebb alaklomszerűen, futólag...de ahhoz már tényleg nagyon feltűnőnek kell lennie a hölgynek.

2016. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%

Hát két dolgot tehetsz, szerintem.

1. Kidobod, és keresel egy pasit, aki passzol hozzád.

2. Kis fordított pszichológia. Ha nála nem válik be, nálad talán igen. Én nem venném ezeket észre, vagy beszállnék, hogy bosszantsam, mert szerintem tudja, hogy ez zavar téged. Te is osztályozd a csajokat. Ha olyan, akkor cikizd, persze ne hangosan, csakis a párodnak. Természetesen te meg nézegesd a pasikat, feltűnően. Már ne a pasinak, csak a párodnak feltűnően, mert ez egy játék, ami neki szól.

Szóval, ha ő így játszik, de neked kell a srác, te is játszd ezt, mert ő nem lesz más. Lehet gyomorideged, vagy játszhattok nagyban. Én szórakoztatnám magam.

De ha görcsöl a gyomrod.... Franc tudja. Játssz vagy lépj le.


Imádom, hogy szét fogtok pontozni, de nem mindig az a megoldás, hogy lelép.

Ha meg sírsz, hogy mennyire szarul esik, az érzelmi zsarolás, mint olvasom, annak nem fog engedni....


Első körben tudatosítsd magadban, hogy hiába nézi meg a csajokat veled van, és TE VAGY A LEGJOBB!

2016. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Megint a 8as vagyok, az utolso hozzászólónak írom, hogy ilyenkor sajnos nem arra gondol az ember, hogy jó jó megfordulgat, de mégis csak velem van, Hanem hogy azért van velem mert ennyi jutott neki, én, jobb nem, pl olyan akik után fordulgat.

A legutóbbi ilyen esett nálunk az volt ,hogy 10cmre álltam mellette, egy földszintes épületben, épp egy ablak volt velünk szemben,amikor is látom, hogy néz ki az ablakon, egy nő volt ott, de hogy jobban megnézze lábujj hegyre állt, és kibámult, végig nézte...

Én kérek elnézést.

2016. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!