Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az én párom ilyen bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen bunkó, vagy másnak is gyomoridege van azért mert jön a jó idő?

Figyelt kérdés

Nos,a páromnak igen bunkó természete van,minden nőre csorgatja a nyálát.

Nem,nem csak rápillant valakire,hanem bámulja és utána is fordul,ha mellette vagyok akkor is.

Hiába mondtam már neki ezerszer hogy rosszul esik,egyszerűen kikapcsol az agya ha nőt lát,vagy női hangot hall,vagy kopog egy cipő a közelben.

Már most hányingerem van,hogy jön a nyár,ilyenkor ugye lekerülnek a kabátok.

Mit csináljak,hogy ne zavarjon?


2016. márc. 1. 05:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem amiatt kéne kilépni a kapcsolatból, mert kinyírja az önbizalmát. :(
2016. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell ennyi nőt megbámulni, egy idő után sok újat már nem lát az ember, főleg nem annyira, hogy kiessen miatta az ablakon, miközben amúgy van barátnője... Érthetetlen a számomra, persze én csak egy nő vagyok.

A kérdezőnek meg annyit tanácsolnék, hogy szakítson és legközelebb ne egy ilyen primitív emberrel jöjjön össze, aki ilyen szörnyen viselkedik önmagát és a barátnőjét is megalázva.

2016. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
56%

Azért hozzáteszem és most én leszek a közellenség ,de a nők miért dobják ki mindenüket mikor az utcára kimennek, alig van rajtuk ruha ,aztán csodálkoznak ,hogy ilyen egysejtű nyál csorgató egyedek megnézik őket, utánuk fütyülnek ,stb.

Persze tudom ,minden nő csinos és szép akar lenni ,de azért pi@áig érő szoknyákat lehet látni ,meg mélydekoltázst minden második szembejövön, így elég nehéz nem oda nézni, szóval azt akarjátok ,hogy ne nézzen ,nem kell minél feltünőbbnek lenni ,kitünni a többi közül, rá tenni még egy lapáttal.

Természetesen annak a pasinak akinek kilóg a nyelve a helyéről ,mert meglát egy jó csomagolt nőt az utcán, arról megvan a véleményem, ösztönlény ,nem több.

Én is pasi vagyok ,nem vagyok álszent ,én is megnézem a szépet ,de szolidan ,mint ahogy feljebb írta valaki.

Viszont nyáron ,jó időben valóban látni inkább luxus qrvákra hasonlító lenge öltözetű nőket.

2016. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez egy orbitális bunkó, hagyd ott. Módszeresen rombolja az önbizalmad, ami meg is látszik abból, hogy már magadon akarnál inkább változtatni, hogy ne zavarjon.


Az egy dolog, hogy megnézi, minden pasi ezt csinálja, de legalább tiszteljen annyira, hogy diszkréten csinálja. Az enyém is nézi őket, de olyan cseles, hogy eddig csak párszor kaptam rajta, olyankor mindig jól kiröhögöm, hogy béna. De ő legalább nem nyálcsorgatva nézi basszus.

2016. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, de az egyessel egyet értek. Keress normális pasit.

Sztori:

Kocsiban ülünk a pirosnál. A párom látványosan néz valamit. Odapillantok, arra sétál egy nő, kérdőn a páromra pillantok, nevetve mondja hogy szerintem mit néz? Majd megválaszolta, a mellettünk lévő épületen tükroződött az új kocsi.

Imádom!

2016. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én nem biznék meg egy ilyen személyben. Oké férfi vagyok énis van, hogy nézek egy lány útán, de nem mikor kapcsolatban vagyok. Lehet, hogy csak én vagyok igy, de mikor szerelmes vagyok valakibe nem jön, hogy másra nézzek :) 24f
2016. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!