Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megcsalás, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás, ha a párom nem bánja, ha mással fekszem le, de én nem mindig mondom el, hogy valaki megvolt-e?

Figyelt kérdés
Nyitott kapcsolatban élünk és a vártnál több a lehetőségem. Lehet mert nőként könnyebb a helyzetem, de néha már nem mondom, ha lefeküdtem valakivel, bár nem tudom miért, mert probléma nem lenne belőle.

2016. márc. 4. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem az.
2016. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én is nyitott kapcsolatban élek, és mi megbízunk egymásban. Mindig elmesélem, és van mikor meg is beszéljük.


23/F

2016. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi is megbeszéljük, de néha vagy nincs lehetőségem, vagy a hétköznapok elterelik a figyelmem...
2016. márc. 4. 21:09
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Valaki elárulná nekem légyszíves, hogy mi értelme van a nyitott kapcsolatnak?

Őszintén nem tudom, csak azért kérdezem.


Kérdésedre a válasz: így nem.

2016. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Attól függ: Ha ő azt mondja, hogy nem is kell elmondd neki, akkor megcsalás. Ha viszont azt mondja, hogy lefeküdhetsz mással, de szólj neki erről, és te nem szólsz, az megcsalás.
2016. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Másnak nem tudom mi értelme, de részemről az, hogy szeretem a párom, viszont szexuálisan túlfűtött vagyok és ki akarunk próbálni másokat is.
2016. márc. 4. 21:13
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem, de elég gázul hangzik.
2016. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, sokaknak gáz, mert nem túl hétköznapi.
2016. márc. 4. 21:15
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha nyitott kapcsolatban vagy, akkor minek van párod? Soha nem fogom megérteni ezt. Párom akkor van, ha mindent együtt csinálunk, együtt élvezzük az élet örömeit, vagy buktatóit. Az hogy össze-vissza kefélek boldog boldogtalannal, És van egy bázis, ahová ezek után van képem hazamenni.. Legális k..va vagy. Kb ennyi!
2016. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
#6 akkor dugjatok egymással napi 15x.
2016. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!