Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kaptam semmit Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam semmit Valentin napra a barátomtól. Meddig fog ez még fájni?

Figyelt kérdés

Most először volt barátom valentin napkor is, és hát természetesen nagyon vártam, vettem is neki egy kis ajándékot. Pont egy héttel előtte szóba is került a valentin nap, és úgy vettem ki a szavaiból hogy készül rá.

Erre mikor átadtam az ajándékot tök zavarba jött és előállt olyan kamu dumával, hogy hát izé a tiéd még nem érkezett meg...

Hát azóta sem érkezett meg a soha meg sem rendelt ajándékom. És nem az ajándékról van szó, hanem hogy tényleg nem készült semmivel. Ritkán találkozunk, utazgatunk egymáshoz, ha egy szál rózsát kapok vagy csak kirak gyertyákból egy szívet oda lettem volna meg vissza.

Olyan csalódott vagyok azóta is... Mikulásra is véletlenül hoztuk össze az ajándékozást, véletlenül volt nála egy tábla csoki (én mikulás csomagot készítettem), a karácsonyra egy doboz bonbont kaptam, pedig tudja hogy diétázok és valentin napra meg hát semmit... Én meg minden ünnepre készülök és igyekszem emlékezetessé tenni.

Lesz ez még jobb valaha is?


2016. márc. 4. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

10. válaszoló

Tipikus. Aki nem tartja sátáni dolognak az ajándékot, az már egyből anyagias. Én speciel megtiltottam a férjemnek, hogy bármit is vegyen bármilyen ünnepre nekem, már felesleges, de a kezdetekben, amikor meglepett egy tábla csokival, nem jutott koldusbotra, nekem is jól esett, és én is ugyanígy tettem, mert ez is egyfajta törődés. Jó, ne adjon a fiú neki semmit Karácsonyra vagy Valentinre, akkor hívja meg egy pohár kólára december 27-én. Ha nem mérnénk néha egy picit a szeretetet anyagiakban, egy kölyöknek se vennének a szülei okostelefont vagy szép ruhát. Itt a gesztusról van szó, hogy a másikat szereted annyira, hogy ha kell, némi pénzt is hajlandó vagy rá áldozni, hogy boldoggá tedd. Ismerek olyan srácot, aki Nőnap előtt szakítani fog a barátnőjével, csakhogy ne kelljen neki ajándékot vennie. Ez szánalmas. És semmi köze a te általad említett engesztelős cuccokhoz.

2016. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%

Ez már soha!


Vonulj kolostorba!

2016. márc. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
31%
Tőlem kapsz Bálint napra egy nagy lóf..szt.Így már elhinnéd ha szeretnélek?... :D
2016. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!