Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődhetek mert a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődhetek mert a barátom inkább a céges nőnapi bulin van ahelyett hogy velem lenne?

Figyelt kérdés

Velem csak holnap fog találkozni. Olyan csalódott vagyok hogy nem lepett meg ma, inkább a céges nőnapon van. Nem szóltam neki és benne fel sem merült ezek szerint hogy urambocsá van barátnőm és vele kellene lennem.. Smsben felköszöntött és ennyi volt a mai nap.

Ti hogyan reagálnátok erre? Olyan lelketlen még valentin napra sem vett semmit azt mondta hogy még nem érkezett meg... Hát azóta sem.... Mindig mondja hogy szeret ezek szerint kamu az egész???

24/N


2016. márc. 8. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább a kérdésnek van nagyon kamuszaga vagy annyira infantilis vagy mint egy tizennégy éves!
2016. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kamu. Tegnap kiirta ugyanezt
2016. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt már. És emészd már meg, hogy nem kaptál szemetet csak úgy alanyi jogon, meg hogy nem nyalja ki a p*cs*d.
2016. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem sértődnék meg rajta. A céges bulikra is el kell menni, az sem veszi ki jól magát a munkahelyen, ha közös programra nem megy el.
2016. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
hagyd ott a görényt,mondjad holnap nem érsz rá,legközelebb a jövőévi nőnapon keressen! :p
2016. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe tudtok elvárni bizonyos dolgokat a párotoktól? Kicsit nem vagytok egoista "én én én" központúak? Kösd már le magad és olvass valami hasznosat inkább.
2016. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel nőnapi buli, így igen, simán megsértődhetsz, hogy ahelyett, hogy veled ünnepelne otthon, a munkatárs csajokat ünnepli. Ilyenkor azért illene a cég részéről megengedni, hogy barátnőt is lehessen vinni, vagy a pasidnak kellett volna otthon maradnia veled.

Szerintem az égvilágon semmi gond nem lenne belőle, ha kihagyna egy céges bulit, ez nem Japán, hogy azonnal kirúgjanak egy ilyen miatt.

2016. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nem csinál a cég bulit nőnap alkalmából, de mindig kapunk valamit erre a napra kollektíven céges pénzből, egy szál virágot és mellé még valamit, kávét, csokit, teát. Céges partira a cég el is várhatja, hogy a dolgozó megjelenjen, és elképzelhető, hogy rosszul jön ki, ha a dolgozó az ilyenekből kihúzza magát. Nálunk évente 2-szer szokott lenni rendszeresen céges szabadidős program, nyáron és karácsony előtt. Ezen kívül meg szerveznek időnként az egyes osztályok is csapatépítő jellegű programokat, vagy csak úgy akinek kedve van hozzá szabad programokat is.

Neked van munkahelyed?

2016. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz...
2016. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En megsertodnek a helyedben. De a legfelhaboritobb ebben az, hogy milyen cegnel dolgoznak ekkora allatok, hogy nonapi bulit szerveznek pontosan nonapra? A te parod az egyetlen dolgozo ott, akinek van parja? Az osszes tobbinek nem okoz ez gondot, hogy aznap otthon lenne jelenesuk? Olyan ez, mintha anyak napjara csinalnanak bulit a cegvezeto anyukajanak es az egesz cegnek ot kellene unnepelni... Nevetseges! Igen, teljes joggal felhaborodhatsz, mert jo esetben a parodnak te fogsz kesobb gyereket szulni, te fogsz fott etelt ele tenni, mosni ra, takaritani utana, ergo ezen az egyetlen egy napon teged kellene korulrajongania!
2016. márc. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!