Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődhetek mert a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődhetek mert a barátom inkább a céges nőnapi bulin van ahelyett hogy velem lenne?

Figyelt kérdés

Velem csak holnap fog találkozni. Olyan csalódott vagyok hogy nem lepett meg ma, inkább a céges nőnapon van. Nem szóltam neki és benne fel sem merült ezek szerint hogy urambocsá van barátnőm és vele kellene lennem.. Smsben felköszöntött és ennyi volt a mai nap.

Ti hogyan reagálnátok erre? Olyan lelketlen még valentin napra sem vett semmit azt mondta hogy még nem érkezett meg... Hát azóta sem.... Mindig mondja hogy szeret ezek szerint kamu az egész???

24/N


2016. márc. 8. 17:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha felköszöntött SMS-ben, nekem az bőven elég lenne. Te meg elég éretlen lehetsz, ha azon rinyálsz, hogy dolgozóként ILLIK elmennie egy céges rendezvényre. Jó, mondjuk aki otthon vakarja a kis fenekét meg műkörmösként meg bolti eladóként dolgozik, az nem érti meg, hogy hogy működnek a céges bulik... nem kötelező, de "ajánlott".
2016. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!