Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar a barátnőm múltja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar a barátnőm múltja?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok ő 25. Az előző kapcsolatába 5 évig tartott és ezalatt 3 szor megcsalta a barátját több hónapon keresztül. Előtte is voltak szexkapcsolatai, összesen 17 emberrel feküdt le. Nekem viszont csak 3 komoly kapcsolatom volt. Engem ez nagyon zavar ez miatt szakítottam vele, de még 1 hónap után is hívogat h szeret meg ő gyereket is akart volna tőlem. Még én is szeretem de félek h hosszútávon megunna és megcsalna.
2016. márc. 9. 07:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Igen, jogosan. Két fajta nő van: Aki szexpartnernek jó és aki tartós kapcsolatra, valamint feleségnek, anyának. Ebben csak egy szempont a sok közül, de mégis igen fontos, hogy mennyire hűséges típus és az is, hogy a korához képest hány partnere volt. A te barátnőd mindkettőn megbukott a szemedben. Így helyes, hogy elküldted.


(Az aktuális 21 éves barátnőm eléggé visszafogott és én vagyok neki a második férfi az életében. Az előtte lévő csaj, akivel voltam, vele egykorú volt és már bőven 10 felett járt. Remek szerető volt, de ennyi.)


26/F

2016. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem jogos a zavar, mert semmi közöd a múltjához. Ha nem bírod elfogadni és emiatt szorongsz, akkor keress mást.

A múltjához semmi közöd.

2016. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
36%

"11"

Ez egy badarság amit írsz!!!!

Lehet egy Nőnek 10 nagyon szar kapcsolata is az elején mire megtalálja az igazit, ugyanis nem ő választ, hanem őt választják, és ha nincs olyan szerencséje, hogy naponta 10 tökéletes pasi kopogtat az ajtaján, akkor azzal fogja megpróbálni aki bepróbálkozik nála.

Azokat a pasikat szokta zavarni a lányok múltja, akik nem biztosak önmagukban, akik szándékosan olyan Nőket keresnek maguk mellé, akik kevés tapasztalattal bírnak és majd ők betanítják és majd nagyon ragaszkodóak lesznek.

Egy tapasztalatlan Nőnek még nincsenek nagy igényei, nincs viszonyítási alapja, és amíg nem tapasztalja meg mit hagyott ki addig nem is fog utána vágyakozni. De ha egyszer átéli, akkor onnantól kezdve pontosan tudja mit keres, és ha van kitartása akkor nem köt kompromisszumot.

38F

2016. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Lehet egy Nőnek 10 nagyon szar kapcsolata is az elején mire megtalálja az igazit, ugyanis nem ő választ, hanem őt választják,"


Szóval ha rámutatok valakire, akkor jön velem dugni, ha akar, ha nem? Nem tudom hol élsz, de szerintem te sem.

2016. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ezen a magasröptű következtetésen dolgozzál még egy kicsit! Ha elkészültél, majd szóljál!! Addig is lapozz a következő oldalra....

38F

2016. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Te dolgozz kicsit. Ontod az életbölcsességet, csak kár, hogy nettó baromság az egész. Mi az, hogy a nő nem választ? De komolyan, hogy gondolod ezt?
2016. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Igen!!!

A Nők többsége nem megy oda a pasikhoz még akkor sem ha egyedül marad élete végéig. Ha pedig odamegy hozzá egy férfi,akkor vagy elhajtja, vagy elfogadja a közeledését és kipróbálja hogy működőképes-e.

Tudod az élet így működik.....

38F

2016. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Tudod az élet így működik..... "


Igen, így. A képzeletbeli világodban.

2016. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

13:

A kor sem mindegy. Oké felőlem, ha egy nőnek 12 partnere volt. 30 éves korában. Szóval maradjunk annyiban, hogy a partnerszám mellett a kor is számít és hogy mikor vesztette el a szüzeségét.


Amit pedig írtál, az pontosan úgy van. Egy nő, aki megült már 30 fa-.szt, neki sokkal nagyobb igényei vannak, mint aki 3-at.


17:

Ezzel vicc nélkül totálisan egyetértek.

2016. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan. Nekem is volt ilyen barátnőm és nem magától mondta el ezeket a dolgokat, sőt, igyekezett eltitkolni, amíg lehetett.

A megcsalást pedig nem lehet semmivel legitimálni. Aki korrekt ember, az előbb szakít és csak utána kezd mással. Akinek ez nem egyértelmű, arra nem érdemes vesztegetni az időt. :-)

2016. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!