Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar a barátnőm múltja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar a barátnőm múltja?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok ő 25. Az előző kapcsolatába 5 évig tartott és ezalatt 3 szor megcsalta a barátját több hónapon keresztül. Előtte is voltak szexkapcsolatai, összesen 17 emberrel feküdt le. Nekem viszont csak 3 komoly kapcsolatom volt. Engem ez nagyon zavar ez miatt szakítottam vele, de még 1 hónap után is hívogat h szeret meg ő gyereket is akart volna tőlem. Még én is szeretem de félek h hosszútávon megunna és megcsalna.
2016. márc. 9. 07:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Engem igazából az érdekelne, hogy miért maradt 5 évig egy pasi mellett, aztán amikor szeretőt tartott(ami köztudottan nem sima megcsalás)mi motiválta és annak miért lett vége, ki szakította meg a kapcsolatot?

Ha anyagi érdekből maradt a pasi mellett 5 évig az hihető, mást nemigazán tudok elképzelni. Ha egy vagyonos jómódú ember vagy akkor teljesen egyértelmű a szitu, szponzort keres maga mellé aki eltartja, de ha nem, akkor válik a helyzet érdekessé.

Azt írtad, hogy hosszú távra tervezel, akkor inkább a 30 körüli korosztályban keressél párt szerintem.

38F

2016. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég különböző válaszokat kaptam ezért nem is vagyok döntésképes. Egyébként én kérdeztem rá és ő mondta ezeket.Aztmondta hogy úgyérzi megkomolyodott kiélte magát és velem képzelné el a családalapítást.Vagyonos nem vagyok,átlagos szinten élek,többen jóképűnek tartanak.-) Várom a további hozzászólásokat.
2016. márc. 9. 13:20
 23/26 anonim ***** válasza:
Én úgy érezném a helyedben, hogy kihasználnak.
2016. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Engem az zavar igazán hogy én visszafogottabb vagyok és ha kapcsolat akkor komoly kapcsolat.Az olyan nőket nemsokra tartom aki belemegy szexkapcsolatba v egyéjszakásba. Legyen 1 nőbe annyi méltóság h nem adja oda magát olyan könnyen.
2016. márc. 9. 15:07
 25/26 A kérdező kommentje:
Döntésképtelen vagyok,de úgylátszik nem véletlenül,a válaszok aránya is kb 50-50%.
2016. márc. 9. 18:19
 26/26 anonim ***** válasza:
tudom h régi kérdés de mi lett a rbanccal végül? mert egyértelmű hogy az és az ilyenben nem lehet bízni
2018. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!