Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az anyósom közénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az anyósom közénk áll, tanácsotok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, régebben is fent állt az, hogy túl különbözőek vagyunk pl én abszolút szenvedélyes, erős egyéniség vagyok, munkámban is 150 emberért felelek. A párom pedig egyszerűen a száját sem képes kinyitni az élet semmilyen területén, sajnos be kell látni, hogy papucs, de nagyon szeretem és nem azért mert "ugráltathatom" hanem mert érzelmi intelligenciát és kreativitást stb tanulhatok tőle, ketten együtt egy egészt teszünk. Viszont a baj ott kezdődik, hogy nem tud előre lépni az életben, 26 éves és még mindig nem költöztünk össze, mert az anyja uralja (megjegyzem utáljuk egymást, hónapok óta kerülöm, mert meg tudnám fojtani). És nem elég, hogy uralja, pénzt szed ki tőle és ellenem uszítja, nyílván mert én felnyitom a szemét. Sajnos emiatt mi egyre ritkábban találkozunk, ő is és én is otthon élek, hetente 2szer tudunk akár együtt aludni, mert ha délutános vagy éjszakás akkor esélyünk sincs, hogy találkozzunk, illetve csak úgy tudnánk, minimálisan ha én megyek hozzájuk, de ez anyós miatt kilőve, mert kitiltott tőlük (nedvességes)

Már lassan elvesztem a hitem a kapcsolatunkban, pedig szeretem. Mit kellene lépnem? Köszönöm 24l



2016. márc. 10. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy olyan személyiségbeli probléma, ami nem fog megváltozni az összeköltözéssel sem, mindig közétek fog állni. TE semmit nem tudsz tenni. A párod tudna, például azzal, hogy kiáll magáért és ha egyedül nem megy (mert rohadt nehéz egy ilyen mentalitáson egyedül változtatni), akkor pszichológus segítségét kéri.
2016. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
No de hát ha összeköltöznétek, akkor ugyan minek kellene továbbra is hazaadnia pénzt úgy, hogy nem is ott lakik? Ha ezt tényleg megtenné Veled, akkor én nem értem mégis mire vársz még Kérdező, ha szereted, ha nem, tipli ezerrel, mert ebből a kapcsolatból soha az életben még énekes halott sem lesz. Elvégre hogy kell elképzelni a jövőt valakivel, aki nem költözik el otthonról, de ha mégis megteszi akkor sem száll be a költségekbe, csak Nálad héderel és egyáltalán miért nem állítja le az anyját? Ha ezek valóban így vannak, akkor magadnak teszel szívességet avval, ha ezt rövid úton lezárod, kihevered, aztán keresel magadnak olyan társat, aki az élet minden területén partner és nem az anyja lábtörlője/csicskája.
2016. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jogos amit írtok! Nagyon össze vagyok zavarodva :(
2016. márc. 10. 21:15
 14/17 anonim ***** válasza:

24 éves vagy, itt az ideje hogy dobd ezt az "embert", keress szépen egy olyat, aki majd össze akar költözni, aki nem engedi hogy anyja irányítsa, akár normális is lehet az viszonyod az anyjával és ennyi.


ha most még vársz, csak az időd vesztegeted, nem fog veled lakni, anyjának adja a fizut, és idegileg kikészülsz.

2016. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pár kérdésem lenne.

Volt már úgy, hogy előtte csörtéztél a mamával?

Később, kettesben mit mondott erről?

2016. márc. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Csörtéztem? Vagyis civakodtam? Volt hogy kiosztott nem mondtam semmit, vagyok annyira normális, hogy ne üvöltsek vele, de a párom csak csöndben nézett, eljöttem és szaladt utánam
2016. márc. 16. 09:02
 17/17 omba ***** válasza:

"csak csöndben nézett," - szóval egy szava se volt melletted.... na hát ennyit róla: lapát.

És utánad szalad, mint egy gyerek... szerintem anyja küldte, vagy legalább is megengedte neki.

2016. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!