Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy kapcsolatban, vagy okom van aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Én egy 23 éves srác vagyok,a barátnőm pedig 21.


Először is hadd indítsak azzal,hogy ezeket a problémákat,melyeket most megfogalmazok itt ezen az oldalon,már leültem vele megbeszélni,nem is egyszer,nem is kétszer. Sajnos valahányszor próbáltam a bajaimat neki elmondani,mindig az lett a vége,hogy megsértődött. Hazament,kilépett, skype-ról, kikapcsolata a telefont vagy nem szólt hozzám egy darabig.


Akkor kezdem a történetemet.


Én két évig életem eddig Angliában. Már azt a helyet tekintettem otthonomnak,az ottani munkahelyem volt a kenyéradóm,és minden fajta egzisztencia ott alakult ki.Minden barátom ott lakott,ott éreztem magam jól.

Tavaly decemberben hazajöttem egy hónapra kicsit a családommal tölteni az időt,és kikapcsolódni,amikor találkoztam azzal a lánnyal aki a mostani barátnőm.

Egyből szerelembe estünk,minden úgy ment mint ahogy a nagy könyvben meg van írva,egyik randi követte a másikat,és arra jutottunk,hogy akkor visszamegyek még egy hónapra,és utána hazajövök hozzá.


Azóta eltelt 3 hónap,de a dolgok nem igazán úgy mennek,ahogyan azoknak egy kapcsolatban menniük kellene.

Nem igazán érzem azt,hogy annyit tenne bele a kapcsolatba,amennyit Én. Én rengeteg mindent feladtam és hátrahagytam miatt,de úgy érzem nem tesz annyit a kapcsolatba,amennyit én.


Sosem akar semmilyen programot,semmi mozi,semmi étterem vagy csupán egy séta,ezt a szó legszorosabb értelmében vegyétek. Filmezni sincs kedve. Mivel Budapesten jár egyetemre,így nem tudunk találkozni,csak hétvégente,viszont ez a 2-3 nap abból áll,hogy áthív hozzájuk este 8-9 óra magasságában,és kb 11-kor már alszik.

Szex semmi 3 hónap után sem.Mindig betegségre és fájdalomra hivatkozik,hogy fáj a feje,hasa,bőre,szeme,mindene... amit én tudomásul is vettem ezidáig,és mindig próbáltam nyugtatgatni,hogy majd jobban lesz,de valahogy nem érzem azt,hogy túlságosan küzdene értem vagy a tudtomra adná,hogy szeret.

Én mindig próbálom valahova elhívni,vagy valami változatosságot iktatni be a kapcsolatba,legyen az bármi,de semmire sem vevő,csak arra hogy együtt aludjunk,ami abból áll,hogy befordul a fal felé,és 5 perc után már alszik.Reggel pedig mehetek haza...


Hétköznap végez a suliban,és feljön skype-ra 1-2 órát beszélgetni,ami abból áll,hogy sír,hogy neki mindene fáj,és hogy minden szar az életben.


Most értitek,én próbálok empatikus lenni,és alkalmazkodó,de nem érzem fair-nek,hogy csak az egyik fél elvárásainak kell megfelelie másiknak.


A volt barátjával másfél évig voltak együtt,de ahogy láttam a képeit,mindig találtak valami programot,amivel elütötték az időt. Mozi,séta,biciklizés,sport,együtt főzés,és ezért is érzem magam frusztráltnak hogy erre velem nem képes.


Vegezetül pedig pár apróság: Nem akarja kitenni facebookra hogy együtt vagyunk,mert meglátja valaki, tele a szobája a volt pasija ajándékaival,képeivel...legutóbb a parfümjét találtam meg,amire úgy reagált,hogy a szobájában felejtette,illetve a plüss állataival alszik,amiket tőle kapott.


Tudom,hogy ezek nem olyan hatalmas problémák,de úgy érzem most beszélek ezekről először másnak is,és ha van egy kis időtök,szeretném ha fűznétek ehhez véleményt,esetleg kifejtenétek a goldolataitokat hasonló szituációkról,vagy csak tanácsokat mondanátok.


Volt már sok barátnőm,de hasonló még nem igazán fordult elő.


Előre is köszönöm hogy elolvastátok,és fűztök hozzá véleményt!


u.i: előttem 1 hónappal szakított a pasijával.


2016. márc. 11. 12:35
1 2
 11/19 Eric Griffin ***** válasza:
Tehát jól néz ki a lány, ezért feladtál érte sok mindent. Nem akarlak megbántani tényleg, de csak gratulálni tudok. Lehet a barátnődnek valami súlyos lelki baja van amiről senkinek nem beszél, de lehet, hogy tényleg az előző pasija miatt ilyen.
2016. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós vagy sem akkor is önzően viselkedett és nem foglalkozott a te szükségleteiddel,igényeiddel.Szerintem ő alapból ilyen és nem számíthatsz óriási fordulatra a viselkedésében.
2016. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ha ilyen lenne,akkor az előző srác is azt kapta volna amit én,de az Instagramján minden második kép arról szól,hogy valahol vannak,valahol kikapcsolódnak,együtt vannak. Alatta annyi szív amivel Dunát lehetne rekeszteni.


Az sajnos még lemaradt,hogy nekem azt mondta a lány: Nem szerettem őt,nem estem szerelembe vele. Ez az érzés másfél évig kitartott?

2016. márc. 11. 13:32
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Egy hónap után összejött veled? Ez a csaj még totál bele van zúgva az exbe, nem is értem, hogy engedhetted meg magadnak, hogy szinte az egész életedet feladd érte. Ti sehogy nem vagytok együtt, nem érez irántad semmit, úgyhogy szépen köszönj el tőle, és húzás vissza a szigetre dolgozni tovább. Sokkal többre mész ezzel, mintha még hónapokig kínlódnál vele, mert úgysem fog téged megszeretni.
2016. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ő dobtaki a csávót. A csávó eléggé szenved még most is egyébként.
2016. márc. 11. 14:56
 16/19 anonim ***** válasza:
Ti mindhárman (a csaj, te, meg a csaj exe) a csaj előző kapcsolatával foglalkoztok. Közöld vele, hogy ez nem pálya, és mikor jön a sértődős, nem keresős időszak, te se keresd, és ennyi volt.
2016. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ~OnLány~ ***** válasza:

Igaza van azoknak,akik előttem is írták,hogy túl gyorsan döntöttél és nem kellett volna így otthagyni mindent.

Mondjuk én is az elejét olvasva a depresszióra gondoltam,mindene fáj és ezért nincs kedve semmihez?

Ez már egy idő után biztosan idegesíthetett.


Egyezek azokkal,akik szerint még túl hamar kezdtétek az egész kapcsolatot.Egészen egyértelmű,hogy még szerelmes az előző barátjába.


1.Nem teszi ki,hogy kapcsolatban vagytok(Na jó,ez még nem nyomós ok,de nem kizárható)

2.Megtartotta a régi holmikat(Oké,belefér,mindaddig,amíg még nem lépett túl az exén.Ami nála még nem fordult elő,szóval ez is magyaráz sokmindent)

3.Azokkal a macikkal alszik,amiket tőle kapott.Na itt már igazán szó lehet arról,amit fentebb írtam,egyszóval talán még szerelmes.


Sajnálom,de talán tényleg hagynod kellene,időre van szüksége,csak még nem látja be,mert magányosnak érzi magát.Itt jöttél Te,pont megfelelő voltál arra,hogy mellette legyél.Csak sajnos,mint második személy.

2016. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: te vagy a lelki szemetesládája. Nem túl hálás szerep, én nem bírnám sokáig. Szerintem te is így vagy ezzel.
2016. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
De figyi, amikor bementél először a szobájába, és láttad a volt pasiról a képeket a falon, akárhol, akkor miért nem adtál neki ultimátumot, hogy ez mi és rakja el őket, vagy ha még rá vágyik, akkor ne szórakozzon veled, mert lelépsz. Ezt így kell csinálni, nem papucskoskodni. Nagyon gáz a helyzet. Szerintem a lány még nem heverte ki a pasit, és te amolyan búfelejtőnek vagy tartva. Ha jót akarsz, kivágod őt és formálod tovább az életedet Angliában.
2016. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!