Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a hisztieit?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon hisztis . Komoly kapcsolat, együtt élünk . Mióta ossze költöztünk azota jobban feltűnt ez . Hogy érthetőbb legyen egy példa:

Van egy kutyánk , be íratta iskolába . Három alkalmat voltunk, majd elkezdte fikázni , hogy hülyeséget beszélnek mert tuti hogy a kutya tanítás nem igy megy stb stb . Olyanokat mondott, hogy a kislányàt nem igy fogja nevelni.( itt a kutyára gondolt, mindig kislányomnak hívja)

Nem értettem vele egyet, mondtam neki, hogy szerintem azert jobban tudjak , elvégre biztos nem egy kettő kutya kikerült már a kezük alól .

Elmentünk ezután egy plázába , ahol semmilyen étterem nem tetszett neki, ugy sétált mint akit húznak . Be álltunk egy étteremhez, kiállt a sorból, majd a fejemhez vágta hogy menjünk mert latja rajtam higy nem akarok ott enni . Eljöttünk . Be mentünk egy másik plázába, az úton végig nem szólt hozzam . Megrendeltuk a kaját, majd ült felette es bőgött .. Fejemhez vágta Hogy en nem vagyok megértő , mindenért engem okolt ... Mit csináljak ?

Ezen kívül sokszor csak fekszik meg itt faj ott faj amott faj .. Nem lehet hozza érni , állandóan h isztizik valamin . Teljesen lehuz ... Lehet ezen segíteni ?


2016. márc. 12. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
hm.. segíteni?? - hát nem hiszem... de én már a felénél léptem volna
2016. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jujj, fuss! Ez nagyon durva!
2016. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 VirágésBence ***** válasza:
Én egy ilyen csajt nem viselnék el, egy hisztis pics@, te meg csak adod alá a lovat és támogatod, mert csak tűrsz és tűrsz és tűrsz. Az egész kapcsolat erről szól, te meg csak szenvedsz. Hagyd ott, talán rájön és megváltozik, aztán boldog lesz valaki mással, te is boldog leszel valaki mással vagy te boldog leszel valaki mással, ő meg újra és újra el fogja üldözni a pasikat.
2016. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Legtöbb kapcsolat erről szól, mert nektek fiúknak ez tetszik, ez kell. Magatokra vessetek, ha nektek nem jó olyan lány, aki nem hisztérikázik mindenért, minden nap.

:)

2016. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Öm...most az a baj,hogy gondolkodik???
2016. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleve látszik a sztorin,hogy nem irtad le teljesen(gondolom mondhattál neki vmi nagyon sértőt),de már itt irjátok hogy a csajt kéne otthagyni.
2016. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Össze vissza írsz itt mindent. Azt írod ő miket mond de azt nem hogy te miket mondtál vagy tettél. Fekszik mint egy darab fa,stb ezt a szexre érted? Mennyi idősek vagytok ti? Tuti nagyon fiatalok. Ez a baj,hogy ilyenek a mai fiatal lányok ti pasik meg ezt élitek. Kell nekik egy kutya,mint egy gyerek,meg pláza meg a ......!!!!!! Utána ha nem leszel elég mehetsz a levesbe. De addig költsd a pénzt rá meg a kutyájára meg stb. Hidd el ha sokat nyikorogsz a végén gyerek is lesz hogy ki ne tedd. Ülj le és beszélgess el vele. Ketten laktok ugye? Nem a szüleivel él ahogy olvastam,akkor viselkedjen már úgy mint egy felnőtt. Ha hisztizni van kedve haza lehet menni.
2016. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha az sértőnek számit, hogy nem értettem vele egyet es közöltem , hogy kidobja a pénzt az ablakon akkor bocsánatot kerek .. A feksziket pedig arra értettem hogy világ fájdalmai vannak .. Fekszik az ágyon, ez fáj az fáj, ez nem jo az nem jo
2016. márc. 13. 10:38
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
De akkor minek vagy vele? Figyu,minden kapcsiban vannak problémák. Ez oké. Vannak barátok,barátnők akikkel mind a két fél kibeszéli ha a párkapcsijában gondok vannak. Leülni,megbeszélni. Ha már idegenektől kérsz tanácsot,akkor ott má nagyobb a baj,nagyon unhatod már.
2016. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!