Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hovatenni a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hovatenni a barátomat. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Túl nagy ahhoz, hogy elférjen a szekrényben :D


Viccet félretéve. Ő egy nagyon rendes, kedves srác. Nem iszik, nem dohányzik, nem bulizik.

Egyrészt nagyon figyelmes és kedves. Tudja, hogy vegetáriánus vagyok, és nemhogy nem akar "átszoktatni", ahogy az exem akarta, de direkt megtanult vega kajákat főzni - remekül főz. Állandóan meglep valamivel, virággal, csokival, ékszerrel (bizsu), ha együtt vagyok szinte mindig azt csinálunk amit én akarok, kivéve ha van valami konkrét terve (pl: vásárolnia kell menni, vagy van egy film, amire kiváncsi a moziban)

Másrészről, meg utálja ha nem vele vagyok. Ha a barátaimmal akarok lenni (nem miniruhában bulizni, hanem mozizni, kávézni, sütizni) vagy fodrászhoz, kozmetikushoz menni, esetleg olvasni (nagy könyvmoly vagyok), már duzzog, hogy mégis mit csináljon ő egyedül. Főiskolás vagyok, és az óráimat igyekeztem úgy rendezni, amikor neki munkaideje van, de ha van olyan előadásom, amin muszáj ottlennem, és nem rakhatom át, már duzzog, hogy az az "ő ideje".

Anyát megkérdeztem erről, szerinte ez nagyon édes és tök természetes, hogy szerelmes ember minél több időt akar a párjával tölteni.

De nekem néha kezd egy kicsit sok lenni...


2016. márc. 13. 10:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu, de nálunk fordítva van. Alapból nem vagyok egy bulizós, társasági ember, inkább elfoglaltam magam mindigis. Mikor összejöttem a barátommal, érte felhagytam a kedvenc időtöltéseimmel. Azóta viszont nagyon unatkozom, ha nélküle vagyok. Nagyon rossz, kb tőle függ a boldogságom, így nyilván azt akarom, hogy annyi időt töltsünk együtt, amennyit csak lehet. Ha a barátoddal is ez a helyzet, akkor mindenképpen biztasd, hogy keressen magának elfoglaltságot meg baráti társaságot, mert hosszú távon se neki, se neked nem lesz kellemes.
2016. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó. De te MINDEN kedvenc időtöltésedet feladtad a kedvéért, még jó, hogy unatkozol.


De a barátomnak előttem se volt hobbija, se állandó baráti köre. Akik vannak neki, azok már nem a városban élnek.

2016. márc. 14. 06:21
 13/13 anonim ***** válasza:
a helyzet ettől függetlenül ugyanaz. nincsenek haverok, nincs hobbi, nem tud magával mit kezdeni.
2016. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!