Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális, hogy egyes srácok azt hiszik, ha a barátnőjük nélkülük fesztiválozik, akkor szükségszerűen megcsalja őket?

Figyelt kérdés
Többször szembesültem azzal, hogy egyes férfiak (inkább fiúk, mert fesztiválra 10-en, 20-on évesek járnak legnagyobb részben) nem akarják "elengedni" a barátnőjüket fesztiválra, mert az majd tuti megcsalja őket. Mármint úgy, hogy a srác nem megy, mert nem szereti a fesztivált vagy nem ér rá, nincs rá pénze, vagy ilyesmi. Szerintem egy helyszín nem változtat meg egy embert. Aki megcsal, annak nem kell ehhez fesztivál, és olyan meg nincs, hogy egy amúgy teljesen rendes lány direkt azért megy a barátnőivel valahova, vagy esetleg fiúkkal, hogy előre eltervezve megcsalja a barátját, mert amúgy erre más helyen képtelen.
2016. márc. 19. 19:37
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Jó, akkor nem csupán szerinted. "


Indoklást vártam, nem azt, hogy beadod a derekad.

2016. márc. 19. 20:17
 12/23 A kérdező kommentje:
7-es, és akkor te a barátnődet vasbeton pincében nevelgeted, vagy mindig rátapadsz?
2016. márc. 19. 20:19
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok


Abban egyetértek, hogy aki normális, komolyan veszi a kapcsolatát az nem fogja megcsalni a párját egy fesztiválon sem. Én csak azt akartam mondani, hogy én azért megértem ha a srácok féltik ettől a barátnőjüket.

2016. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Ipkisz láb teljesen leírta pontosan hogy mi van. Ott a pia a pia befolyásol én még olyan csajt aki részeg volt nem láttam fesztiválokon nem megdugni. Sőt volt olyan is akit többen is megdugtak és fél csináltak + rengeteg fertőzést kapott vele holott hu volt a pasijahoz és soha senkit nem csalt még. A fesztiválon 80% ban megcsalnám egymas t a párok.
2016. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

5 vagyok, nem tudom,én ha úgy volt ittasabban is szerettem a páromat,és eszemben van, ha nem még jobban, mert hiányzik, és ez még jobban előjön ha nélküle megyek el bulizni, főleg ha napokra.:D

én olyat nem láttam még az évek során, hogy mindent rálehetne kenne a piára..

aki piásan csinálta,az megtette józanon is.

2016. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha nem is szükségszerűen, de az "alkalom szüli a tolvajt" c. mondásban azért van némi igazság.
2016. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Az alkalom azt a tolvajt szüli, aki máskor is lopna, csak nem tökös hozzá eléggé. Olyat nem mondunk, hogy alkalom szüli a sorozatgyilkost, mert azok általában nem pitiáner kis félénk tolvajok. Vagy olyat, hogy alkalom szüli a nődarabolós baltás gyilkost. A tolvaj is lopna, ha tudná, hogy nem bukik le.


És szerintem sem lehet mindent a piára fogni, és amúgy sem kötelező egy hordóval inni.

2016. márc. 19. 20:51
 18/23 anonim ***** válasza:

Akkor én biztos unikornis vagyok, mert voltam már részeg fesztiválokon, próbálkoztak is a fiúkák, mégsem tudtak megdugni. :(

Egyébként én a kérdezővel értek egyet, aki fesztiválon megcsalja a párját, máshol is megcsalná, ha lenne rá lehetősége, és tudná/azt hinné, hogy nem bukik le. Aki meg alapból hűséges beállítottságú, az nem hinném, hogy egy fesztivál alatt kivetkőzne magából és fűvel-fával dugna.

2016. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket.
2016. márc. 19. 21:17
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én veled értek egyet kérdező.

Nem feltétlen kell ennek így lennie.


Én 16 éves korom óta járok fesztiválozni, 25 éves vagyok. Sose csaltam meg egy barátomat se, én fesztiválra a zene, a sör és a társaság miatt járok. Viszont tény, hogy sok ilyen lány van, de nem kell ehhez fesztiválra menniük és igen, ők valóban alapból ilyenek, nem pedig a "hangulat" hozza ki belőlük.

Tavaly egy nagyobb társasággal mentem egy egyetemi fesztiválra, én azt bújtam, hogy melyik koncert mikor fog kezdődni, ők meg elmentek "pasizni" úgy, hogy mindegyiknek kapcsolata volt. Viszont nem lepődtem meg, mert minden péntek esti buliban ezt csinálják :D.

Ők ilyenek, én meg olyan.

Nem egy fesztivál lesz a vízválasztó ilyen szempontból. Ha meg nem bízik meg valaki a párjában, akkor minek van vele?

2016. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!