Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ér rá nappal?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatban vagyunk, mindig este 10-től reggel 10ig ér rám. Nincs közös képünk, közösségi oldalon kapcsolati stàtusz.. Semmi. Ha megkérdezem miért nem ér rà nappal a válasz az hogy dolgozik, ami elég érdekes mert tudom, h van amikor ráér egész du. és otthon is van... Mégse szól h fussunk össze, úgy se h 2 hétig nemlátott elutazás stb miatt. Közös programot nem szervez kettesben csak ha a barátai is ott vannak akk elhív engem is, előadja h miattam találta ki, amire végül én nem mentem el, de ők elmentek nélkülem is... Ez mi ez?!

2016. márc. 21. 10:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Menjél te hozzá.Kívancsi lennék mi fogadna ott.:D

Tudod amugy hol lakik?

2016. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle!Ha meg zavar,nem kötelez rá senki,hogy kapcsolatba legyél vele.
2016. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Akkor nem is vagy kapcsolatban...ismerkedünk?:D

Hány éves vagy?

2016. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok

és tudom hol lakik, hát ott találkozgatunk rendszeresen :DDDDDD sőt, vannak nála cuccaim is... amiket igaz néha elsüllyeszt a fiókba...

2016. márc. 21. 11:53
 15/23 A kérdező kommentje:
gondoltam rá hogy meglepem napközben de nemhiszem hogy otthon találnám... sőt..
2016. márc. 21. 11:53
 16/23 A kérdező kommentje:

12es: kérdeztem, sőt, mondtam neki hogy a bnőjét nem e zavarom, mindig mondom h elviszem a cuccaim ha esetleg a másik nőt zavarja vagy valami, de mindig kibeszéli magát vmi hülyeségre hivatkozva.... mindenre van egy hihető hiteles magyarázata...

azt is kérdeztem megcsal-e.... mondta hogy hol lenne neki arra ideje... ..aha.

a fbosra az a válasz hogy: nem kell mindenkinek tudnia h kivel vagyok együtt, magánügy hogy kapcsolatban vagyunk nem tartozik az ottani ismerőseimre, akik fontosak azoknak úgyis elmondom

aha.

2016. márc. 21. 11:57
 17/23 anonim ***** válasza:

Szeretoje vagy. Nem baratno. Van mas vagy szorakozik, lefekszik mas nokkel is.

N

2016. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat
2016. márc. 21. 12:35
 19/23 anonim ***** válasza:

Neked is mért kell ilyen ember??

magyarázd már meg!!!:/

2016. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19: jogos kérdés, nem tudom
2016. márc. 21. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!