Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak engem akaszt ki? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem akaszt ki? Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Szombaton a barátom egy kiállításon volt egész nap. Délben felhívott mit eszek, elmondtam neki, késő este ért haza, ás az volt az első kérdése, hagytam-e neki abból, amit délben csináltam, mert ő azt hidegen is megeszi, mondtam nem, mert az hidegen valóban nem jó. Aztán mondta, reméli csinálok majd neki. Erre már felhúzott annyira, hogy beszóltam, miért nem ő süt, főz magának? Ő mondta minek? Hát mondom azért mert van két keze. Mindig én főzők, de abba is bele köt, meg hogy ő mit hogyan szeret. Már megszóltam azért is, mert nagyon finnyás. Mindig felidegesít ezekkel a dolgokkal. Nem csinálok és nem veszek többé inkább kaját! Ha az anyja főz, hül.yére kell istenítenem a főztjét akkor is, ha nem ízlik, mert nem éppen egy konyhatündér. Ha apum főz, és ad kaját, akkor a barátom szagolgatja, megvizsgálja, és mondja: nem romlott? Furán néz ki. Vettem kávé illatú testápolót, múltkor a kanapén ültem, oda jött és mondja:De jó kávéillat van, csináltál kávét nekem? Hol van? Erre én elküldtem a pic.sába. Mindig mondja mit csináljak, mit enne. De ha én kívánok valamit, arra azt mondja, ne, mert azt ő nem szereti. Amióta együtt élek vele, nem is csináltam olyat amit én szeretek. Mi lehet a baja neki?
2016. márc. 23. 12:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Sajnos erre én is rájöttem. :(

Ha kapunk valamit apukámtól, elég sok mindent, már sajnálom neki is oda adni. Inkább oda adom olyannak a kaját aki rászorul. Sose hittem volna, hogy eljutok erre a szintre.

Múltkor ő dolgozott, én elmentem sétálni, vettem csokit, megettem, kidobtam a papírt, mikor ő kidobott valamit, mondta, látta mit vettem, ő is szereti, stb... szinte elvárja, adjak meg neki mindent, de cserébe...

2016. márc. 23. 14:11
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja és ha kitakarítom az egész lakást, nem mond már semmit, inkább átnéz mindent, minden tiszta-e. Ez is rosszul esik.
2016. márc. 23. 14:13
 13/17 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, csináljak meg ezt-azt, mert én nő vagyok, és a nőnek a dolga. Miközben azok nem az én dolgaim, és ha azt mondom nem, akkor kibukik.
2016. márc. 23. 14:16
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemlitek egymást.
2016. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 omba ***** válasza:

Most idomít....

Ő nem fog változni, vagy feladod magad egészében és átmész házicselédbe vagy vond le a konzekvenciát: ebből nem lesz boldog kapcsolat.

Nem takarít, hanem ellenőrzi? Gáz.

2016. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez egy tahó! Jobbat érdemelsz! Van olyan pasi, aki szeret is, és nem csak cselédnek használ!


Egyébként nem te írtad ki azt a kérdést, hogy a kajádat mindig lenyúlja? :D

2016. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem elég, hogy anyuci elkényeztetett picifia, még rafkózik (manipulál) is.


Telivérül, nekifutásból rúgd p*csán, én aszondom.

Ha nem tetszik neki, hogy te kiteszed a lelked - még le is fikázza -, akkor menjen, oszt keressen olyat, amelyik megfelel.

2016. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!