Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell kezelni a betegese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni a betegesen féltékeny férfiakat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 23:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%

Ott kell hagyni.


A betegesen féltékenynek nem kell, hogy flörtölj másokkal, az enyém, ha köszöntem egy hímneműnek az utcán, màr akkor fêltékeny volt. Meg a tanítvànyokra, meg baj volt, ha szoknyát vettem, mert kinek akarok tetszeni, stb.

2016. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%

6os, betegesen féltékenyt nem kell megcsalni, hogy az legyen.

Làsd az előző hozzászólást.

2016. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
90%

#9 Ja, gondolom rohadt nagy poén mindig a férfiszenvedést felhozni, sőt, verseket írogatni róla.

Ha nem élnék abban a meggyőződésben, hogy sose lesz gyereke azoknak, akik rendszeresen ezen az oldalon írogatják, hogy minden nő egy rakás sz@r(#1 #3 #9 #10), akkor javasolnám, hogy gondoljanak bele, milyen lenne, ha a jövőbeli lányotokkal bánna így valaki. Mivel hogy ezt az érvet ugye nem használhatom fel, esetleg megpróbálhatok az emberségetekre (vagy józan eszetekre) hatni, de gondolom ez is hiábavaló lesz.


Egyik legjobb barátnőm összekerült egy ilyennel betegesen féltékeny pasival. A lány mindenkivel kedves, barátkozós, néha eljárt a haverjai házibulijaiba, magyarán nem volt vele semmi gond, és a kapcsolataiban sem csinált semmi elítélendőt.

Egyszer összekerült a jelenlegi söpredék barátjával (még mielőtt valamelyik szenvedő bárány rossz következtetéseket vonna le: nem átlagon felüli a kinézete, és nem is gazdag)

Egy ideig nem vettem észre semmi furát, azon kívül, hogy gyakran hívogatta a pasi, miközben velem, meg közös barátnőnkkel lógtunk együtt, meg mintha talán kicsit többet veszekedett volna ezzel az új kannal, mint az előző (normálisabb) pasijaival. Aztán idővel elkezdte kimentegetni magát a házibulikból (ne holtrészegséget és orgiákat képzeljetek el, hanem egy baráti társaságot, akik megisznak néhány pohár italt, és jó szórakoznak) majd kezdett eltűnni azokról a programokról is, amiket napközben a városban szerveztünk.

Még ez sem volt olyan feltűnő, de a barátnőm idővel egyre inkább magába fordult, a közeli barátain kívül nem tartotta senkivel a kapcsolatot, és bár még mindig lehetett vele viccelődni, látszott rajta, hogy nincs minden rendben. Amikor észrevettük közös barátnőnkkel, hogy valami komolyan nincs rendben vele, addig erőltettük a témát, amíg el nem mondta, hogy mennyire behálózza az életét a pasija; átnézi a telefonszámláját, hogy mennyi számot hívott, és ha nem stimmel valami, akkor balhé van otthon; volt, hogy a barátnőm vásárolni ment munka után, amit nem egyeztetett a barátjával, és otthon a pasi a haját tépve várta; a barátnőm nem beszélt már hetek óta az egyik legrégebbi fiú barátjával, mert az elmebeteg pasija ennyire nem bízott benne, stb stb...

Most tartunk ott, hogy a legszorosabb baráti körünkkel próbáljuk kiszedni barátnőmet ebből a kapcsolatból.


Ezért mondom még egyszer: ezeket a pasikat NEM kezelni kell, hanem otthagyni a büdös francba.



Van egy határ, hogy meddig állíthatjátok be a férfi nemet áldozatnak, de az olyan dolgok, mint beteges féltékenykedés, és a fizikai erőszak, a manipuláció marhára túllépnek egy határt.

2016. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt.. Beteges amit csinál, korlátok közé szorít.. Már szinte félek megemlíteni ha egy férfinak kellett mutatnom lakást. (ingatlanügynökként dolgozom)

Pszichológusról és párterápiáról nem akar hallani.. Egyik barátommal, és barátnőmmel se találkozhatok ha nem jön velem. Naponta beszámolót vár.Bulizni még úgy sem mehetek ha Ő is jön.Napi beszámolót vár A-Z-ig, részletesen.Ruhát is csak azt vehetek fel, amit ő kiválaszt. Konkrétan csak akkor vagyunk egymástól távol,ha mindkettőnk dolgozik, de még akkor is 4 percenként telefonál.Próbálok neki kedveskedni egy sms-sel, egy reggelivel, és kb. 3 óránként mondom Neki, hogy szeretem.Néha nagyon agresszívvá válik ha féltékenységi rohama van, kicsit tartok tőle ilyenkor.Tényleg szeretem, és 4 év alatt eszembe sem jutott másra nézni.. Nem értem miért nem érti meg.

Vagy csak én reagálom túl?

2016. márc. 24. 00:15
 15/35 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
A betegesen féltékeny pasik nagyon sokszor kifejezetten irányítóan és manipulátorok és érzelmi zsarnokok, úgyhogy ott kell őket hagyni.
2016. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem reagálod túl.
2016. márc. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
3%
Ezt csak azért mondjátok, hogy a csávó bízzon csak bennetk így könnyebb lesz a bikával kavarni. Ha állandóan ott szaglászik akkor már nem...
2016. márc. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
18%
14. ennek ellenére 4 éve vagy vele, meg is érdemled a sorsodat, neked ez kell! :D
2016. márc. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Sehogy.Volt már szerencsém ilyen példányhoz.A legbetegesebb tulajdonsága volt az internetes felületen máshoz való hozzászólásom flörtté nyilvánítása, és emiatt képes volt a randinkat is lemondani, majd ugyanazon sebességgel gyalázkodni és szakítani.A múltban sokan átverték és ezeket rajtam verte le.És lám mi volt a folytatás..alig 1 hónap múlva már egy 20 éves roma csajjal jött össze.Persze várható volt a dolog, alig 1 hónapon belül azzal is szakított. :D Tehát összegezve,az ilyennek édes mindegy mit teszel, a lényeg: sosem jó neki semmi.A legjobb megoldás, ha hagyod a saját levében főni és minden kapcsolatot, kommunikációt megszüntetni vele.Felejtős az ilyen ember, sokat nem ér.
2016. márc. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
80%

én még akkor leléptem mikor egy bizonyos általam meghatározott pontot átlépet

szar volt a szakítás

és nem akarta elfogadni

de mondtam jobban jár meg tuti megcsalom és nem is akárkivel hanem a legjobb barátjával mert mindig is ö tetszett jobban

ez hatot - azóta nem keresett


azóta minden kapcsolat elején első - nincs féltékenység !

2016. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!