Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell kezelni a betegese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni a betegesen féltékeny férfiakat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 23:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
86%

4 éve vagy vele?? Rohanj messze.

Az enyém is kiakadt, mert voltak hímnemű (nálam vagy egy tizessel fiatalabb) tanítványaim.

Vagy köszöntem az utcán régi ismerősnek, reakció: ő is megvolt?


(2-en voltak előtte, 28 voltam, mikor összekerültem vele. Szóval nem vagyok az a nagy férfifaló).


Én se mehettem sehova, ha ő nem tudott/akart jönni, a telefonomból kitörölte régi ismerősök számát.

Soha többet ilyen.

2016. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
17%
Hova tűnt a Turcsy ? :(
2016. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Te idióta, 18.-ik hozzászóló!

Szeretem, de gondolom ezt te nem értheted, mivel a magadfajtába a nők csak a cipőjüket törlik.

2016. márc. 24. 11:40
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Miért törölnék belém a nők a cipőjüket? Ne zavarjon ám, hogy nem hímnemű vagyok! :)
2016. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Nem tudtam volna elképzelni, hogy egy nő is tud ilyen alpári stílusban megnyilvánulni.. Neked viszont sikerült.
2016. márc. 24. 12:27
 26/35 anonim ***** válasza:
20%

25. Alpári az te voltál, én csak annyit írtam, ha 4 éve tűröd ezt, akkor nem tudom miért pont most panaszkodsz? Aki meg ezt 4 évig tűri, tényleg meg is érdemli.

Olyan ez mikor panaszkodnak, hogy jaj ver a pasim de azért szeretem, nem hagyom el...

2016. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Azt írtad, hogy megérdemlem a sorsom..

Mégis hol olvastad te azt, hogy 4 éve csinálja ezt???!

4 éve vagyunk együtt,DE fél éve történnek ilyen dolgok.

Kicsit figyelmesebben olvasd el a dolgokat, mielőtt véleményt nyilvánítsz.

2016. márc. 24. 12:38
 28/35 A kérdező kommentje:
Ezen ne vesszünk már össze.
2016. márc. 24. 12:40
 29/35 anonim ***** válasza:
21%

Nem kezelni kell. Csak az a baja, hogy félt téged. Mindössze meg kell nyugtatnod, hogy neked csak ő kell. Ha 100%osan őszinte vagy vele, nem játszmázol, nem hazudsz, és beszélgetsz vele eleget, akkor "meggyógyul".

Valamiért nem tud bízni benned. Ezt valami kiváltotta nála, ha ezt megbeszélitek, és érzi, hogy bízhat benned, akkor nem lesz vele gond.

Csak megbízhatónak kell lenni, ennyi az egész.

Engem is tituláltak már betegesen féltékenynek, de csak addig, amíg nem tudtam 100%osan bizonyítani (magamnak is) a csaj hűtlenségét. Nem zörög a haraszt...

2016. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Turcsy, merre jársz ilyenkor...?
2016. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!