Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell kezelni a betegese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni a betegesen féltékeny férfiakat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 23:14
1 2 3 4
 31/35 omba ***** válasza:

Nem valami jó a kérdés megfogalmazás, ilyesmi tréfás dolgot írtam volna, de ahogy elolvastam a kiegészítéseket: ez egy elmebeteg ember.

Mindegy mitől lett az, és ha nem is hiszed, de még romlani fog.


Láttam pár ilyen dolgot, olyat is, ahol a nő végül öngyilkos lett a folyamatos terrortól.

Felfogom, hogy szereted, de 10 év múlva hogyan lesz ez? Nem négy percenként fog hívni, de már be is leszel mikrofonozva, hátadon meg GPS...

2016. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
78%

Ez hülyeség, hogy nem zörög a haraszt, a betegesen féltékeny nem azért az, mert a másik okot ad rá.

Az enyém kiakadt, ha köszöntem egy hímneműnek az utcán, vagy nekem köszönt valaki, kitörölte régi ismerősök számát a telefonomból, ha felvettem egy szoknyát, kinek akarok tetszeni, nehogy már elmenjek nélküle bárhova is, mert ott biztos megcsalom...kicsit se vagyok flörtölős.


De a mostohaapám is, anyukám kinézett egy másodpercre az ablakon, biztos a szeretője van ott, dudált egy autó az utcánkban,,biztos neki dudál a szeretője...

2016. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

#33 Hihetetlenül érdekes jelenség az, amit gyakran itt gyk-n tapasztalunk, nevezetesen hogy az itteni férfiak akkor is a férfit teszik meg áldozatnak, ha a nő kér segítséget... A való életben a férfiak szinte minden esetben a nő pártját fogják, főleg azért, mert "jutalmat" remélnek érte ("Itt ez a szomorú nő, talán ha a pártját fogom, felfigyel rám") viszont anonim oldalakon panaszkodhatsz a beteges pasidról, mégis megkapod, hogy hülye vagy, és hagyd magad teljesen az kontrollja alá vonni, mert az garantáltan megold mindent. Ha nincs jutalom, a pasikban feléled a csapatszellem, a szolidaritás a társaik iránt, és helyre rakják a nőt, mert ugye a gonosz nő általában bántja a férfiakat.

"Csalódott, és megkeseredett vagyok, ráadásul az interneten sok hozzám hasonló férfi van, ami arra ösztönöz, hogy ha férfi-nő konfliktust látok, ne is mérlegeljem a helyzetet, rögtön adjak igazat a férfinak..."

A pasik nagyon jól meg tudják érteni más pasik szenvedéseit, mert ők is átéltek hasonlókat, de a nők problémáival képtelenek azonosulni, ezért úgy gondolják, hogy ezek nem is léteznek.

Nem lehetne ezen... Nem is tudom.. Változtatni? #33 gondolom soha a mocskos életben nem venné a fáradtságot, hogy utánaolvasson, milyen hatással lehet az egyénre, ha valaki megpróbálja irányítani és felügyelni szinte minden lépését, de ez nem akadályozza meg abban, hogy kétszer is ideirkáljon pusztán azért, hogy passzív agresszívan nem csak hogy lehülyézze a kérdezőt, amiért ilyeneken problémázik, hanem még őt is tegye meg a probléma okának...

Mennyire kell téveszmésnek lenni ahhoz, hogy komolyan azt gondold, hogy nem léteznek tökéletlen férfiak, csak csunya-gonosz nők?

2016. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

#34 Mindegy.

Ugyanezt kérdezem tőled, csak fordítva. De minek is? Inkább beszélek a falhoz...

2016. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!