Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tudna segíteni? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna segíteni? A párom szünetet akar, hogy utazhasson?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt a párommal, de távol egymástól, mert én (20) egyetemen vagyok, ő (23) pedig önkénteskedik külföldön. Nagyon szoros a kapcsolatunk, egymás legjobb barátai is vagyunk, de sajnos a távolság miatt még ki sem tudott bontakozni teljesen a kapcsolatunk. De ő azt mondja, hogy most érzi, hogy kinyílt előtte a világ, és utazni szeretne egyedül, a barátaival, másokkal, illetve más embereket is megismerni, ebben az is benne van, hogy más lányokat is. Szünetet akar ezért (kb. 3 hónap)De mindemellett szeret engem, és azt mondja fél, hogy rosszul dönt és elveszít. Én szeretem őt képes vagyok elengedni abban a reményben, hogy visszajön. Mert az is lehet, hogy időközben rájön, hogy mennyire fontos vagyok neki...

2016. márc. 26. 07:30
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Fejlődni ilyen messziről nem tud egy kapcsolat. Viszont úgy érzem, ha kitombolja magát, majd egy idő után elkezdek neki hianyozni, és ha eltelik egy kis idő, akkor majd vissza akar szerezni. Olyat is mondott, hogyha most tehetné kitörölné mindkettőnk emlékeit, hogy előlről kezdhesse tiszta lapokkal, hogy sokkal jobban csinálja.
2016. márc. 27. 06:09
 32/35 omba ***** válasza:
100%

A gyengülő érzései után kalandozni indul és azt várod ettől, hogy ráébred e vagy az igazi...

Azt honnan veszed, hogy minden ember életében kell olyan kalandozás, amikor kitombolja magát - neked is van, volt?


Szerintem egyszerűen nem meri kimondani, hogy vége.

2016. márc. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

még olvasni is fáj a kommentárjaidat, annyira naiv vagy... hozázd hasonló érzékeny és szerelmes lányként mondom ezt, abszolút segítő szándékkal. nem vagy neki elég fontos ahhoz, hogy biztos legyen a kapcsolatban, de nem akar tisztán szakítani, mert kell a B terv, ha kikalandozta magát. már eleve távol van tőled fél éve, ha igazán szeretne, alig várná, hogy hazajöjjön hozzád, vagy arra keresne megoldásokat, h hogyan mehetnél vele. úgy látom, folyamatosan mentségeket keresel neki, és meg is értem valahol, mert szereted és reménykedsz, tudom h fájó szembenézni az igazsággal és nem is várható el tőled ez ilyen hamar, de kívánom neked, hogy idővel megbékélj a helyzettel, és ne várj rá repesve, mindent elnézve, abba a hitbe kapaszkodva, hogy lelki társak vagytok és hadd szexelje ki magát másokkal, mert te ezt is elnézed neki... kérlek, legyen önbecsülésed és kezd jel sürgősen a saját életedre koncentrálni és önállósodni, mert ennek a kapcsolatnak itt szinte biztos, hogy vége.(megjegyzem, nem kár érte...)


23n

2016. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, naivabb vagy mint hittuk itt sokan szerintem. Tenyleg javaslom, hogy tartsd meg a kerdest, es olvass el mindent kb. egy felev mulva, mert sok mindent meg fogsz belole erteni es kicsit remelhetoleg csokkenti majd a szomorusagot.

En voltam az, aki a masik oldalrol leirta neked a dolgokat, aki szinten kulfoldre ment. Nalunk is hasonlo volt a felallas (csak en lany vagyok, ha eddig nem derult volna ki:D). Tinikor ota egyutt, mindenben elsok, es igazabol semmi izgalmas nem tortent a kapcsolatunkban, nekem pedig kezdtek halvanyodni az erzeseim, pont ezert tudtam elmenni, ugyanakkor nekem is nehez volt mert ragaszkodas es felelem rengeteg volt bennem. Ahogy a parodban is, es mivel te szereted es nem latod tisztan, ezeket kevered ossze a szerelemmel. Sajnalom, de o nem szeret teged. Es nagyon rossz latni, hogy hagyod magad igy megalazni. Mert oszinten, ertem az otletet, hogy menjen kalandozzon, de most komolyan, neked az jottesz a lelkednek hogy o elmegy, ki tudja kivel es hannyal lefekszik, majd vissza jon hozzad es legyetek egyutt mosolygosoan es vegre boldogan? Ez borzaszto megalazo. Te is kapcsolatfejlodesrol irsz. Az egyutt megy. Nem ugy hogy a masik kozben kalandozik es szexelget ossze vissza mert te voltal az elso az eleteben es nem volt eddig semmi izgalma ezen a vilagon? Nem latod hogy ez milyen megalazo es egyaltalan nem kettotokert van? Ez erte van. Egyedul csakis erte. Nem azert hogy kitombolja magat es utana boldogok lehessetek. Hanem hogyha kitombolta magat es nincs epp jobb otlete, akkor hazajon es te ott varod huseges kiskutyakent "mert ugye baratkent meg mindenhogy legyel jelen az eletebe mert neki szuksege van rad". Nokent ezt el sem tudom mondani mennyire degradalo. Ha valaki kalandozni akar, es annyira szeret es fontos vagy neki mint allitja, akkor azt veled akarja megelni, veled akar dolgozni a kapcsolaton, veled. Nem masokkal. Es pont. Nem masokat megkefelve majd hazakodorogva a kiskutyajahoz, aki erdekesmod kibirta itthon kalandok meg izgalmak nelkul.

2016. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2018. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!