Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele maradnátok ezek után is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradnátok ezek után is?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki iránt kezdek valamit érezni. Kb. 1 hónapja ranizgatunk, 1 hete már együtt vagyunk, fogjuk rá, hogy minden rendben van velünk.

DE! Még szereti az exét (kb. 8-9 hónapja szakítottak), minden nap gondol rá.

Igazából irántam nem is érez semmit sem, vagyis valamit biztos, de fél attól, hogy nem is fog, nem akar beengedni a szívébe.

Furcsa, mert egyik nap akar engem és már tervezget, a másik nap meg csak sodródjunk és mindennel megijesztem. Ezzel meg engem ijeszt meg, mert nem tudom, hogy akkor most a tervezgetős vagy a sodródós éne az igazi.. Nem akarom, hogy kihasználjon.

A kapcsolatot is ő mondta, de én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban már nem a sodródás a cél, hanem az, hogy egymást szeressük, meg ilyenek.

Annyiszor átrágtunk már mindent, de ez is kb. csak a hangulatától függ. Egyszer ezt, egyszer azt mondja.

Nem akarom elveszíteni és nem akarom hagyni, de mit tegyek?! Akarom, hogy belém szeressen, de nem akarom erőltetni sem.. Félek attól, hogy az exe kezdeményez és ő rögtön visszamegy, bár ezt mindig cáfolja..


Hogy szeressen belém, mit kellene tennem?


20-on évesek vagyunk.


2016. márc. 27. 18:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mi nem fair? Mit értesz ez alatt?
2016. márc. 27. 20:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezzel az egész helyzettel fájdalmat okoz neked, ez nem fair veled szemben. Így értettem.
2016. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nézd, ha akarsz valamit tőle, akkor egy szabályt fektess le:

Amíg veled egy légtérben van, nem beszélhet az exéről.

Semmiféle témában.

Mondjuk, egy-két hónapig.

Ha utána sem javul a helyzet, akkor inkább küldd vissza hozzá, mert az neki a jobb.

2016. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nem gyászolta el az előző kapcsolatot, addig nem képes újra kötődni. Nem pasi, hanem lelki szemetesláda vagy farokkal mellette ahogy én látom.
2016. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ő hamarabb kimondja, hogy ennyi volt, mint én...
2016. márc. 30. 23:14
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, kedves Kérdező, mint ahogy a végén írtad, szerintem te is tudod, mit kell tenned (otthagyni a p*csába).
2016. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!