Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Eltudnátok fogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Eltudnátok fogadni ezt a párotokban, vagy inkább más után néznétek?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, és a 'hibámról'. Nyilván van több, de ez az egy nagyobb, ami kihat a kapcsolatomra és ezzel kapcsolatban merültek fel azok a kérdések bennem, hogy a férfiak erről hogy vélekednek, elveszíthetem-e emiatt a párom?


Szóval bemutatnám magam:

Csendes és általában visszahúzódó vidéki lány vagyok. A megszokott társaságomban tudok teljesen feloldódni, bulizni nem járok egyedül, csak a barátommal megyek el és akkor is azért,hogy táncoljunk, máskor meg a barátnőimmel beülünk valahova. Mindig is a komoly kapcsolatok híve voltam, egyetlen barátom volt Ő előtte másfél évig(nem ilyesmi okok miatt mentünk szét). Mindig is tisztelem, becsülöm a párom,sosem csalnám meg,és megvetem ezt, nem is jön,hogy más pasira nézzek. Örülök ha örömet okozhatok neki, szeretem kényeztetni, új dolgokat kipróbálni vele(igen,minden téren) Ha szeretné akkor elmegyek vele és a barátaival, ha csak fiús beszélgetést akar tiszteletben tartom, nem nyomulok rá. Szóval eddig semmi gond sincs, imádja ezeket a dolgokat.

DE innen jön a probléma...nekem nincsenek fiú barátaim, ugyanis az az elvem, hogy ilyen barátság nem létezik.

Oké, ismerősök vannak, ha egy közegbe kerülünk megkérdjük hogy van a másik de ennyi. Régebb akárhányszor próbáltam csak barátkozni, mindig az lett a vége,hogy bevallották, tetszem nekik, és 1-2 év után.

Mondtam az elején a páromnak, hogy én ilyen vagyok, nem tudom elfogadni,hogy neki közeli lány barátja legyen. Nehéz hozzám közel kerülni, de akit befogadok attól azt várom,hogy én legyek az egyetlen nő számára, mint ő nekem férfi. És ha azt látom,hogy más nőt valamilyen szinten keres, ír neki, vagy meghívja valamire mert rég beszéltek, akkor úgy érzem, hogy kezd távolodni ebből a bizalmas szférámból. Ilyenkor még meg se puszilnám szívesen. Ha úgy adja a helyzet, és többen vagyunk semmi bajom ha váltanak pár szót, sőt én is beszállok, viszont azt nem tudnám elfogadni,hogy ketten üljenek be valahova, vagy csak szimplán írjanak.

Mondtam neki, hogy válasszon, nem kényszerítettem semmire. Elmondtam,hogy képtelen vagyok ebben megváltozni, ha neki hiányzik az,hogy ott legyen a lány barátaival vagy találkozgasson velük, mint előttem, akkor menjen,de én ezt így nem tudom elfogadni. Ő mindig azt mondta,hogy engem nem akar elveszíteni, mert nem bírná ki nélkülem, és benne olyan embert talált, akivel sosem találkott még, családot akar stb.

Ebből adódóan volt pár vitánk, pl h írt neki és hasonlók, ilyenkor mindig előjött ez a hülye érzésem és tudattam vele.Mostanra valahogy megértette és tiszteletben tartja. Azt mondja hogy ő is nagyon félt engem, és fél mi lesz ha felmegyek egyetemre, szóval megpróbálja megérteni amit érzek ezzel kapcsolatban.


De felmerült bennem a kérdés, hogy vajon sok-e ez neki? Nagyon nagy hiba ez nálam? Ti mennyire tudnátok ezt elfogadni?


Igazából ez nálam azóta alakult ki jobban, miután láttam mi folyik az emberek közt. Az ismerőseim 90% megcsalta már a másikat, sőt a legjobb barátnőm már nem is 1 pasival, az a pasi pedig a menyasszonyát csalja vele. A másik barátnőm szintén barátnős pasival fekszik, és ráadásul nyalizik is a barátnőjének. Szóval a lány mit sem sejtve barátkozik ezzel a barátnőmmel. Az egyik lány,akivel nem akarom hogy beszéljen a párom, mikor ismerkedtünk már felajánlotta magát neki éjszakára. És akkor még nézzem el azt,hogy jóban vannak? És még sorolhatnám...

20L


2016. márc. 30. 15:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
És mégis hogy ellenőrzöd, hogy miről beszélnek? Minden egyes üzenetét elolvasod, vagy mi? Az a legnagyobb baj ezzel (azon kívül, hogy baromira egészségtelen), hogy a gyakorlatban elég nehezen kivitelezhető. Másérszt meg attól még hogy nincsenek barátnői, simán meg tud csalni és bele tud szeretni másokba. A szerelemhez sem kell mindig sok idő. Sőt, akár azt is el tudja titkolni előled hogy beszélt vagy találkozott velük. Szóval tök felesleges az egész.
2016. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvastam el a kommenteket szóval csak úgy mondom a levegőbe: nem zavarna mert nem sok lány haverom van, velük is csak baráti összejöveteleken beszélek pár szót hogy tudjam kiveli a helyzet de jobb szeretek ilyenkor a barátaimmal foglalkozni hiszen miattuk megyek nem a lányok miatt.
2016. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
68%

Én egyébként megértelek. Ez nem olyan féltékenység és hiszti, mint ahogy azt írták itt páran, hogy jajj, ha ránéz egy nőre, már menjen a francba... A férfi-nő barátság olyan ritka, mint a fehér holló. Haverság lehet...nem mondom, hogy nem. De barátság....úgy, hogy soha egyik fél sem akar többet a másiktól, akár gondolatban, akár ténylegesen...phh, no az 1000-ből 1 ha van. Tapasztalataimból kiindulva. Szóval szerintem teljesen érthető, hogy neked van egy gondolatmeneted és számodra nem létezik férfi-nő barátság és nem szeretnéd, ha baráti viszonyt ápolna a párod ellenkező nemű egyénnel. nyilván ez nem azt jelenti,hogy nem beszélgethet más nőkkel a munkahelyén, vagy a boltba vagy akármi...de konkrét barátság ne legyen. Ezzel csak akkor van baj, ha párod ezt nem érti meg...ha ő nem így gondolja, nem így látja.

Egyébként meg örülnének mások, ha mindössze ez lenne a legnagyobb hibája a barátnőjüknek.......

2016. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
66%

Te hogyan állsz az önbizalom kérdésével? Tudod a féltékenység (igazi ok nélkül) mindig a masszív önbizalomhiányból fakad.

Egyébként önzőnek is tűnsz. Tudod a párod nem a tulajdonod. Sem a teste, sem a lelke, sem az érzései.

Nőként azt mondom, hogy ezzel csak megfojtod őt...

27/N

2016. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
26%
Van egy jó barátom melo helyen ismertem meg,olyan csaja volt akiért a fél kezemet odaadtam volna,a csaj egy fiú "baratjaval" nagyon sok időt töltöttek együtt amiből sok veszekedes volt féltékeny volt a srác nemhiába,a csaj megcsalta őt ezzel a gyerekkel,barátom kb összeomlott mikor megtudta....tanulsagot mindenki vonja le maga....
2016. márc. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Figyelj! Teljesen megértelek. Undorító hogy az emberek hogy viselkednek egymással.Legalább beszélnék meg a nyitott kapcsolatot az úgy korrekt lenne. De megcsalni a másikat nagyon nagy szemétség ha nem tudja az illető nagyon megvan alázva ha meg tudja akkor nagyon nagy fájdalom ha ő nem ilyen ember.Ne add fel ezt az elvedet nem sok a barátodnak az ilyesmi hidd el. Akinek meg sok a feltétlen hűség az ne legyen kapcsolatban.Nem kell mindent eltűrni egy nőnek sem. Ha te ezt engednéd a barátodnak akkor konkrétan egyfolytában aggódnál és megölhetné a féltékenység a kapcsolatot ez pedig személyes tapasztalat.Na meg nehogy már te szenvedj azért mert neki nem megy a feltétlen hűség. Én halkan jegyzem meg ha ilyen lánybarátokat akar aki már le is feküdt volna vele lehet érdemes a kapcsolaton elgondolkodni hogy a barátod részéről mennyire komoly a szándék. Ok beleegyezett azt írtad ellenben ha valamit nem hagysz és ő meg akarja csinálni majd titkolja. Ezért azonban nem árt néha titokban ellenőrizni mondjuk amikor nem számít rád lemész.De figyelj hogy tényleg ne derüljön ki.
2016. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy vagyok vele, ha valaki igazán szeret, akkor igenis téged helyez előtérbe és te vagy az első! Most miért olyan elsődleges fontosságú egy pasinak hogy neki legyenek nő barátai? Ezt nem értem... tiszta hülyeség.

Szerintem én sem tudnám elviselni, ha a barátom találkozgatna más lányokkal barátként... hagyjuk ezt, ismerjük a nőket hogy milyen fondorlatosak. Barátnak állítják be magukat, közben meg pillogtatnak szépeket és nagyokat, a következő pillanatban meg már azt veszi észre a pasi hogy hopp, beragadt a farkam a puncijába. :/ Ne hari... na neee..

Egyébként nekem van sok fiú barátom :DDD DE ! én velük csak neten kommunikálok főleg mert időm sincs nagyon az ilyen jellegű találkákra.

2016. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!