Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Eltudnátok fogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Eltudnátok fogadni ezt a párotokban, vagy inkább más után néznétek?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, és a 'hibámról'. Nyilván van több, de ez az egy nagyobb, ami kihat a kapcsolatomra és ezzel kapcsolatban merültek fel azok a kérdések bennem, hogy a férfiak erről hogy vélekednek, elveszíthetem-e emiatt a párom?


Szóval bemutatnám magam:

Csendes és általában visszahúzódó vidéki lány vagyok. A megszokott társaságomban tudok teljesen feloldódni, bulizni nem járok egyedül, csak a barátommal megyek el és akkor is azért,hogy táncoljunk, máskor meg a barátnőimmel beülünk valahova. Mindig is a komoly kapcsolatok híve voltam, egyetlen barátom volt Ő előtte másfél évig(nem ilyesmi okok miatt mentünk szét). Mindig is tisztelem, becsülöm a párom,sosem csalnám meg,és megvetem ezt, nem is jön,hogy más pasira nézzek. Örülök ha örömet okozhatok neki, szeretem kényeztetni, új dolgokat kipróbálni vele(igen,minden téren) Ha szeretné akkor elmegyek vele és a barátaival, ha csak fiús beszélgetést akar tiszteletben tartom, nem nyomulok rá. Szóval eddig semmi gond sincs, imádja ezeket a dolgokat.

DE innen jön a probléma...nekem nincsenek fiú barátaim, ugyanis az az elvem, hogy ilyen barátság nem létezik.

Oké, ismerősök vannak, ha egy közegbe kerülünk megkérdjük hogy van a másik de ennyi. Régebb akárhányszor próbáltam csak barátkozni, mindig az lett a vége,hogy bevallották, tetszem nekik, és 1-2 év után.

Mondtam az elején a páromnak, hogy én ilyen vagyok, nem tudom elfogadni,hogy neki közeli lány barátja legyen. Nehéz hozzám közel kerülni, de akit befogadok attól azt várom,hogy én legyek az egyetlen nő számára, mint ő nekem férfi. És ha azt látom,hogy más nőt valamilyen szinten keres, ír neki, vagy meghívja valamire mert rég beszéltek, akkor úgy érzem, hogy kezd távolodni ebből a bizalmas szférámból. Ilyenkor még meg se puszilnám szívesen. Ha úgy adja a helyzet, és többen vagyunk semmi bajom ha váltanak pár szót, sőt én is beszállok, viszont azt nem tudnám elfogadni,hogy ketten üljenek be valahova, vagy csak szimplán írjanak.

Mondtam neki, hogy válasszon, nem kényszerítettem semmire. Elmondtam,hogy képtelen vagyok ebben megváltozni, ha neki hiányzik az,hogy ott legyen a lány barátaival vagy találkozgasson velük, mint előttem, akkor menjen,de én ezt így nem tudom elfogadni. Ő mindig azt mondta,hogy engem nem akar elveszíteni, mert nem bírná ki nélkülem, és benne olyan embert talált, akivel sosem találkott még, családot akar stb.

Ebből adódóan volt pár vitánk, pl h írt neki és hasonlók, ilyenkor mindig előjött ez a hülye érzésem és tudattam vele.Mostanra valahogy megértette és tiszteletben tartja. Azt mondja hogy ő is nagyon félt engem, és fél mi lesz ha felmegyek egyetemre, szóval megpróbálja megérteni amit érzek ezzel kapcsolatban.


De felmerült bennem a kérdés, hogy vajon sok-e ez neki? Nagyon nagy hiba ez nálam? Ti mennyire tudnátok ezt elfogadni?


Igazából ez nálam azóta alakult ki jobban, miután láttam mi folyik az emberek közt. Az ismerőseim 90% megcsalta már a másikat, sőt a legjobb barátnőm már nem is 1 pasival, az a pasi pedig a menyasszonyát csalja vele. A másik barátnőm szintén barátnős pasival fekszik, és ráadásul nyalizik is a barátnőjének. Szóval a lány mit sem sejtve barátkozik ezzel a barátnőmmel. Az egyik lány,akivel nem akarom hogy beszéljen a párom, mikor ismerkedtünk már felajánlotta magát neki éjszakára. És akkor még nézzem el azt,hogy jóban vannak? És még sorolhatnám...

20L


2016. márc. 30. 15:20
1 2 3 4
 11/37 Noren1989 ***** válasza:
Szóval ő nem hagyja el a barátait, te meg igen, sőt, meg is tetted...hát. A probléma innentől már kissé más irányba megy. Amit alapból leírtál, az nem frankó, de hogy amit egyikőtök megtesz a másikért, és ez nincs igy viszont...
2016. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Most amúgy téged például az is zavar, ha van mondjuk egyetemen egy órám, amin csak 1 ismerősöm van, aki lány, és írok neki, hogy miből lesz a zh? Mert ha igen, az nagyon nem jó.
2016. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Nem hagytam el egy barátomat sem. Régebb akik voltak 3-4 éve fiúk (2),mind bevallották,hogy többet akarnának én pedig nem. És így szépen leépült az egész, gondolom nem akarták már így a barátságot. Azóta én nem hiszek ebben, és fiúbarátom sincs, csak ismerősök.
2016. márc. 30. 15:52
 14/37 A kérdező kommentje:

Nem, annyi nem.

De ha pl írnál neki,hogy menjetek el kávézni ,az már igen. Vagy csak szimplán azért írnál,hogy mit csinál és hogy van.

2016. márc. 30. 15:54
 15/37 anonim ***** válasza:
77%
Mi van, ha van egy távoli lány rokonával találkozna? Bizonyítani kell, hogy rokon? Változni meg úgy tudsz, hogy felnősz. Majd ha minden épkézláb pasi visszautasít, rájössz, milyen buta vidéki p i c s @ vagy.
2016. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
kösz:)
2016. márc. 30. 15:56
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a kommenteket...de ugyan ilyan volt az ex barátőm! Soha többet nem akarok ilyn nőt. Akkor mikor vele voltam azt hittem ez így ok, hisz szeretem és ez a lényeg de nem. Jöttek a külön töltött idők mikor rá ébredtem hohy lassan mindenkit elölt mellőlem, főleg hogy sok lány barátom volt. Társas lény vahyok és rájöttem ha nem bízik bennem ( olyan mincs hogy a lány ismerősökben nem bízol) akkor mi értelme ennek. A feleségem teljesen más és nagyon örülök hogy megmutatta normális nők is vannak akik üág bíznak a szerelemben, a párjukban! Vagyis igen hatalmas hiba! Főleg egyetem előtt!
2016. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Szia, lány vagyok a legjobb barátom 15 éve egy fiú szóval alapból nem hiszek e teoriádnak talám azért is tudom normálisan kezelni hogy a páromnak vannak lány (nem is ehy barátai) szerintem az elváráspd irreális, miért is lenne baj egy kávéból?

Nem levegőbe beszélek 10éve vagyimk együtt.Bizalom nélkül nincs hosszú távú kapcsolat

2016. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Hát most milliószor van olyan, hogy lyukas órákban elmegyek megiszok egy kávét a lány barátaimmal, vagy beülök kajálni. Mindnek van barátja, szóval senki nem gondolja semmiféle közeledésnek :D Nálam ez a viselkedés nagyon zavaró lenne sajnos, mert sok a lány barátom. Most gondolj amúgy bele. Ha meglátod, hogy írt egy csajnak. Akkor már egyből mutatni kell, hogy zh- anyagot kérdezett, vagy azt írta, hogy "mi a helyzet veled, rég dumáltunk?". Azért valld be, ez elég idegesítő lenne. Meg gondolom ha elmennénk egy társasággal, mondjuk 8 srác, meg 2 lány beülni valahova, akkor gondolom már csengene a vészharang.
2016. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
65%

Lány vagyok, nem hagynám el a barátaimat egy pasiért sem, és olyan pasi sem kellene, aki dobja a barátait egy p.nci miatt.


Egyszerűen semmi önbizalmad. Mindenkit jobbnak, többnek hiszel magadtól.


Ha a párodban bízol, de a többi nőben nem, akkor mi a baj? Elég nehezen látom, hogy megerőszakolják a párodat.

2016. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!