Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék bosszút?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom.(pedig azt mondta, hogy szeret, szakításkor is) Életmben először vagyok/voltam szerelmes. Kiderült, hogy megcsalt. Nem is egyszer. Fűt a bosszúvágy. Nem tehetek róla. Ezzel nem tudok nem törődni. Fiúk! Nektek mi esne legszarabbul a volt barátnőtöktől? Ti hogy állnátok bosszút azon, aki nagyon megsértett titeket?
2010. ápr. 5. 01:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

hozz össze egy hármast a haverjaival

pont amikor vmire nagyon készül

majd küld el neki a felvételt

tuti összeroppan

2010. ápr. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen fontosak neki a haverok...hmm, mit szólnál ha az egyiküket csábítanád el?? Az biztos nagyot ütne ^^ Ha nem is jössz össze vele, de írj neki, h milyen jól néz ki stb stb :D tuti elmondja majd Neki, aztán az meg főhet a levében ^^ Jöhetnek még kedves kis kiírások msn-re.....légy kreatív :)
2010. ápr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Feküdj le azzal, akire féltékeny volt!
2010. ápr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
17%
Vagy szerintem esetleg fel is nőhetnél. És akkor legközelebb talán nem is csalának meg. Vagy valami.
2010. ápr. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
01:44 ameddig nem ismersz szerintem ne írd azt h jobb lenne felnőni :)
2010. ápr. 5. 03:57
 16/22 BlackSword ***** válasza:
Biztos valami jót tennék neki... azzal nem tudna mit kezdeni... ahogy a mondás is tartja: öleld meg az ellenséged, és meglátod milyen tehetetlen lesz...
2010. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Feküdj le azzal akire féltékeny volt. Aztán meséld mindenkinek, hogy (az aki kivágott téged) milyen kis fasza volt és egyszer kinevetted ezért vágott ki. Vagy ha minden kötél szakad akkor feküdj le a barátnőjével (igen, tudom, hogy csaj vagy)
2010. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha a haverok fontosabbak, akkor mégsem szeret annyira...

Amúgy meg az a legjobb, ha boldognak lát téged. Amikor lát téged az utcán vagy bárhol, tök mindegy, hogy pasival, vagy anélkül, de legyél felhőtlenül boldog. Ne add meg neki azt az örömöt, hogy látja a bosszús és szomorú arcodat.

2010. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hajts rá a haverjára, mert abból látni fogja, hogy miatta csinálod az egészet, mert még mindig körülötte forognak a gondolataid és ez elég ciki lenne neked.
2010. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
A legjobb bosszú: jól élni nélküle. Ha tényleg bosszút akarsz, akkor lássa a pasid, hogy mennyire nem rázott meg téged a szakítás, hogy élsz mint hal a vízben.
2010. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!