Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett a párommal 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a párommal 4 hónap után?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: én 20 éves vagyok, a kedvesem 34.

Ötödik hónapja vagyunk együtt, durván másfél hónapja vettem észre rajta, hogy gyökeresen megváltozott a hozzáállása velem szemben. Az indok: én megfojtom őt a szeretetemmel. Tanulva belőle, visszább vettem, éreztettem is vele, hogy tartom a távolságot, és a beszélgetés utáni reggelen kaptam egy üzenetet amiben leírta hogy ő szeret és nem akar elveszíteni, illetve tudja, hogy neki is vannak hibái de szeretne rajtuk változtatni. Természetesen megadtam neki a lehetőséget erre, de egy hét után ugyanúgy kiújult a baj. 2 hete végül az édesanyjához fordultam, csak jobban ismeri a fiát, mint én. Azt mondta az anyukája, hogy sokszor emlegeti hogy én vagyok eddig a legjobb, mellettem meg akar állapodni, barátnő vagyok a javából. Az anyukája állítása szerint ilyet sohasem mondott még nőről. Már ott tartok ebben a kapcsolatban, hogy nem merem megölelni, puszit adni, hozzábújni, nehogy ebből is baja legyen. Szó szerint már semmi fizikait nem teszek, mégis "megfojtom". De reggelente mindig ő ír üzenetet, ha nem reagálok ír tovább. Ha annyira elege lenne belőlem akkor nem keresne, mégis keres. Én maximálisan támogatom mindenben, segítek neki, meghallgatom a problémáit, érdeklődöm a napja felől. Nem az a típus aki kimutatja az érzéseit, de az elején nem esett nehezére. Ha abbahagytam a bújást, akkor felelősségre vont, hogy én őt át sem ölelem,ha mégis bújok, az a baja. Ha ennyire zavarom vagy elege van a szeretetemből, akkor miért állít olyanokat rólam másoknak, mint amit fentebb említettem?

Már sokszor leültem vele megbeszélni, hogy miért csinálja ezeket, miért nem tudja mit akar tőlem, de mai napig nem találtam használható magyarázatot.



2016. ápr. 5. 14:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Eddig ha esetleg ő nem jött mindig megkérdezte, hogy én nem megyek-e. Vagy ha megkérdeztem mikor mehetek azt mondta amikor szeretnék. De ezek után? Ha annyira hiányolna mondaná, hogy menjek én.
2016. ápr. 6. 20:36
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd el építgetni a következő kapcsolatodat, mert ez a végéhez közeleg.

Esetleg csak ismerkedj, biztosan rengeteg pozitiv megerősítést fogsz kapni es rájössz h nem egy ilyen vesztes kell neked.

Ha gondolod irj, természetesen :D

2016. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
10-nek igaza van, 1 percig se maradnék tovább olyannal, akit az is idegesít, ha megölelem. Itt már nincs fizikai vonzalom, és valóban az ember egoista, önző, csak kellemes neki, hogy van egy 20 éves barátnője. Ezek után nem tudom elképzelni hogy mennek szex terén a dolgok, de ennél csak jobbat találhatsz, válts azonnal. Ilyen férfiért nem érdemes küzdeni, legyen önbecsülésed!
2016. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Együttlétek terén minden remekül működik.

Ma feltöltött egy képet a facebookra, amivel nem is lenne baj, csak mióta együtt vagyunk nem posztolt ilyet. És alatta nyalt neki egy csaj kommentekben, Ő meg adta alá a lovat. Már azon is elgondolkodtam, hogy nem direkt erre hajtott-e? Ezekre a facebookos bájolgásokra, egónövelő kommentekre. Pedig önbizalomhiányban nem lenne szabad szenvednie, hiszen minden nap éreztetem vele, hogy remekül néz ki stb.

Érzem én, hogy itt az érzelmei hanyatlásnak indultak, de a menekülés helyett a megoldásra törekednék.. csak nincs ötletem, hogyan.

2016. ápr. 8. 19:05
 25/26 A kérdező kommentje:
Barátnőm (aki történetesen utcabeli neki és ismeri évek óta) ma telefonon azt mondta, hogy lehet az előző csalódásai miatt fél kimutatni az érzelmeit. Csak azért egy 34 évesnek éppen ennyi idő után illene lűtnia, hogy közel sem olyan vagyok, mint az exei.
2016. ápr. 8. 19:07
 26/26 anonim ***** válasza:

Az én fejemet is leszedte a kedvesem, hogy ő ő. És az összes korábbi nyomi élményemet hagyjam már el, ha a mi kettőnk életéről van szó - és érdekes: ment ez nekem.


Egyedül nem tudsz fenntartani egy párkapcsolatot, - neki meg nem annyira fontos ez, bármit is mond anyucinak.

2016. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!