Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden nap dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden nap dolgozik alig vagyunk együtt! Mit tegyek? Lent

Figyelt kérdés

A párom 21F a hét minden napján dolgozik, vasárnap is. Mivel én egész héten koliban vagyok nagyon keveset látom kevés időt töltünk együtt és általában az is kb a semmivel telik mert fáradt. Elhiszem, hogy ki van merülve de ennek a kapcsolatnak úgy érzem így semmi értelme. Alig járunk el valahova. Szerintetek van még ennek így jövője?

18/L (egyébként nagyon szeretem..)


2016. ápr. 6. 18:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Családi vállalkozás,mg. Nincs saját keresete nem a pénzért dolgozik hanem mert "muszáj"..de akkor sem hiszem, hogy nem tudunk elmenni egy nyáron 2napra sem...egyébként kötetlen a munkaideje..bármikor megtudná beszélni az édesapjával, hogy pihenőre van szüksége (mert tudom, hogy van testileg egy 40éves szintjén van a túlhajszoltságtól) de úgy érzem Ő a munkának él és fontosabb is neki..
2016. ápr. 7. 08:03
 12/13 anonim ***** válasza:

Itt inkább az a kérdés, hogy akar-e ezen változtatni vagy neki így jó. Mert ha nem és neki így jó, akkor nincs jövőtök, egy kapcsolatba időt és energiát kell fektetni, közös élmények, tapasztalatok kellenek.

Nincs semmilyen gondotok? Mert egy férfi, ha szeret, akkor veled akar lenni folyton, ha valami gond van, akkor képes munkába menekülni, főleg hogy ő nem kap érte pénzt!

Az én párom heti 5-6 napot dolgozik 12 órában, szellemi és fizikai munkát, mert előléptették, de bármikor képes meglepni, hogy eljön korábban, szervez valamit, este elmegyünk enni, moziba, 1-2óra hétköznap esténként, hétvégét úgy intézi, hogy együtt legyünk, amennyit lehet. Együtt járunk kondiba, hogy addig is együtt legyünk. Van hogy én odamegyek mire hazaér, főzök valamit, elintézem a dolgát (takarítás, csekkbefizetés), hogy ne kelljen már azzal foglalkoznia ha hazaér.

Egyébként heti 7napot dolgozik valóban? Vagy csak ezt mondja? Mert abba bele lehet őrülni, lehet csak neked mondja, miközben pl egy egész napot mással tölt, hisz kötetlen munkaidőben van.

18 évesen felesleges amúgy ezen őrlődni, ha nem működik, látszik, hogy rá fog menni a dolog, mert nem is törekszik, jobb elengedni! Ráérsz az időbeosztásotok miatt aggódni, amikor már te is dolgozol és együtt éltek.

2016. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolnam, hogy lenne bármiféle problémánk..eddig mindent megtudtunk beszelni. Mindig mondja, hogy szeret es amikor egyutt vagyunk latom is..viszont tenyleg alig latjuk egymast:( biztosan 7 napot dolgozik egyebkent mert a hétvégéket Nála toltom..:)
2016. ápr. 9. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!