Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezért megsértődnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért megsértődnétek az udvarlótokra?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk szórakozni és éjjel vagy hajnalba van vége nem kisér haza. 4 hónapja járunk és hajnali 3-4 órakor igaz h 10 perc sétára lakunk a bulihelytől de nő létemre egyedül kell hazamennem. Már mondtam neki pedig h elkisérhetne igazán. Pedig állitólag szeret, el akar venni feleségül de én ezeket intő jelnek veszem, ha már most ennyire nem képes mi lesz később?
2016. ápr. 8. 17:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
93%

4 hónapja jártok és már esküvőről beszél? Fura.


Nekem még nem volt olyan barátom, aki hagyott volna egyedül bóklászni az éjszaka közepén, sőt, fiú haverjaim sem. Ha ennyire nemtörődöm, tényleg nem érdemes vele foglalkozni.

2016. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
43%

Aki 3-4-kor jár haza,az fogadja el ennek a következményeit és az ezzel járó veszélyeket.Akár van párja,akár nincs.

Amúgy mondanál egy fordított szituációt,ami hasonló súlyú szerinted?

2016. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem sértődnék meg. Megbeszélném vele ha nekem ez fontos lenne.
2016. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Nnomost kettő darab kérdésem lenne:


1: mi az oka, hogy szeretnéd, ha hazakisérne?

2: mit mondott, mi az oka, hogy nem teszi?

2016. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
46%
Alap, hogy haza kísérném a barátnőmet, vagy akár csak egy lány haveromat is, ha lenne. Hajnali 3-4 órakor nekem ne bóklásszon egyedül.
2016. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk azert kiserje haza mert a pasija, egy no ne menjen egyedul haza hajnali orakban mivel megeroszakolhatjak es megis verhetik te nagyon okos:D
2016. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%
Szavazzatok le bunkok;)
2016. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

15-16


A kérdezőt kérdeztem, merthogy az ő okaikra lennék kiváncsi.

2016. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
53%

Párom akkor is elkísér ha az út csak 10 perc és akkor is elkísért ha másfél órát utazott velem oda is meg vissza is és szinte reggel ért haza. Nem engedne el egyedül, aggódna értem. A legelső találkozásunkon is hazakísért és a mai napig is megteszi.

Igen, nekem rosszul esne, főleg ha olyan a környék és "félnék" ott egyedül mászkálni. Amúgy nem vagyok egy mimóza de van hogy jobb ha nincs egyedül az ember. Ez pedig szerintem minimum.

2016. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
De ha egyedülálló, ki kísérgeti?
2016. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!