Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezért megsértődnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért megsértődnétek az udvarlótokra?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk szórakozni és éjjel vagy hajnalba van vége nem kisér haza. 4 hónapja járunk és hajnali 3-4 órakor igaz h 10 perc sétára lakunk a bulihelytől de nő létemre egyedül kell hazamennem. Már mondtam neki pedig h elkisérhetne igazán. Pedig állitólag szeret, el akar venni feleségül de én ezeket intő jelnek veszem, ha már most ennyire nem képes mi lesz később?
2016. ápr. 8. 17:45
1 2 3 4
 31/39 Sunshinedoll ***** válasza:
38%
MEG! Igenis kísérjen haza.
2016. ápr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
#28-29: csillagom, nekem a párom a férjemet jelenti, életem párját, egyben immár felnőtt gyermekeim apját. Magam sem szorulok védelemre, a mi köreinkben viszont a férfiaknak volt gyerekszobájuk.
2016. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
48%

Tudjátok, ebben mi a szomorú? Hogy ha csak udvarló lenne - nekem ez ilyen eljárogatós pasit jelent még, nem szexpartnert - nem engedném, hogy hazakísérjen, mert nem akarnám, hogy tudja, hol lakom, mert félnék, hogy megöl.


Nagyobb az esély arra, hogy egy nőt olyan bánt, akit ismer.

2016. ápr. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy alap neveltseg kerdese:Digen a ferfit is megtamadhatjak de a noket megjobban.nem tudom mire veritek itt magatokat nem kell kapcsolatban lenni h egy fiu barat hazakiserjen mert felt es mert erre neveltek.en meg soha nem jottem egyedul haza egy szuleim es tesomek nem is wngedtek volna tehat vagy egyik fiu baratom haza kisert vagy ertem jottek kocsival.ebben a romlott vilagban mar barmi elofordulhat.
2016. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
53%
"Karakán" emberek vannak itt,azokat akik azt írják,hogy haza kísérné a barátnőjét, vagy akár egy nő ismerősét,azt lepontozzák, aki azt írja,hogy nem azt pedig fel. Már pedig én azt mondom,hogy haza kísérném, és ha ne adj isten meg is támadnának minket, inkább kiállok érte, kerüljek intenzívre, de akkor sem fogok elfutni, mint egy gyáva nyúl, még akkor sem ha csak talán 64 kg körül vagyok. "Örülök", hogy ilyen "bátor" férfi társaim vannak. Csodás!
2016. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
49%

"Csajok, komolyan együttérzek veletek, hogy a ti generációtok hímneműi ennyire elkorcsosultak, ezt azért nem gondoltam volna."


Egyetértek, mondjuk a cicafiú generációtól több nem telik ki, már akkor rettegnek ha konfrontálódni kell valakivel, a többi pedig egyszerűen lusta.

Áldja a szerencséjét az a nő, akit egy igazi férfival áldott meg a sors.

2016. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"#28-29: csillagom, nekem a párom a férjemet jelenti, életem párját, egyben immár felnőtt gyermekeim apját. Magam sem szorulok védelemre, a mi köreinkben viszont a férfiaknak volt gyerekszobájuk."


Pirinyóm, itt viszont nem egy férjről van szó, hanem egy n+1-edik pasiról.

2016. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésedre válaszoltam, ha nem vetted volna észre.:D Egyébként meg fikarcnyit sem változtat a lényegen.
2016. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Semmit se kérdeztem, de ne zavarjon. Láttál kérdőjelet a kommentemben? (Na, látod ilyen amikor kérdezek valamit.)
2016. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!