Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezért megsértődnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért megsértődnétek az udvarlótokra?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk szórakozni és éjjel vagy hajnalba van vége nem kisér haza. 4 hónapja járunk és hajnali 3-4 órakor igaz h 10 perc sétára lakunk a bulihelytől de nő létemre egyedül kell hazamennem. Már mondtam neki pedig h elkisérhetne igazán. Pedig állitólag szeret, el akar venni feleségül de én ezeket intő jelnek veszem, ha már most ennyire nem képes mi lesz később?
2016. ápr. 8. 17:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Itt nem a kísérés tényén van a hangsúly hanem a gesztuson, hogy ennyit megteszünk a másikért/számít annyira mi van vele h hazakísérem és tudom h jól van.
2016. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a 15-ös válasza tetszik, mert ha egy férfi valójában tudatában van a veszélynek, ami a nőket érheti, akkor a barátját is kísérné, nem csak azt, akit épp dugogat.
2016. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
71%

"Amúgy nem vagyok egy mimóza de van hogy jobb ha nincs egyedül az ember. Ez pedig szerintem minimum."


Visszafele meg ő van egyedül, hogy kockáztathatod az életét, blablabla....


Ha nincs udvarlód kérdező, akkor hogy mész haza? Szerinted reálisan mennyi védelmet nyújtana az udvarlód/párod/akárkid egy 4-5 fős társaság ellen? Nem magányos emberek szoktak megtámadni embereket, hanem minimum késekkel felszerelkezett társaságok. Ha ott lenne a faszikád és komolyan gondolnák a kedves támadók, akkor csak annyi lenne a változás, hogy két embert vinnének kórházba.

2016. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
75%
Ehh, ezt azt jelenti, hogy ha vki egyedül megy haza éjszaka és történetesen férfi, akkor az nincs veszélyben? Vagy az csak senkit nem érdekel?
2016. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
44%

Egyem a szíveteket, "férfi" nyuszikáim...Aki fél este a sötétben, jelentkezzen, hazakísérem. Még a nóziját is megtörölgetem, mielőtt bemegy anyuhoz.:D


Csajok, komolyan együttérzek veletek, hogy a ti generációtok hímneműi ennyire elkorcsosultak, ezt azért nem gondoltam volna. Örülök, hogy nem most kell párt választanom.

2016. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűbb elbagatellizálni a kérdést, akkor legalább nem kell rajta gondolkodni ;)
2016. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
57%
Vagy "férfi" létetekre picsogni és önnön testi épségetekért aggódni.:DD A macskámat nem bíznám rátok, nem egy fiatal lányt. Szánalmas.
2016. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
51%

"Egyem a szíveteket, "férfi" nyuszikáim...Aki fél este a sötétben, jelentkezzen, hazakísérem. Még a nóziját is megtörölgetem, mielőtt bemegy anyuhoz.:D "


Nő vagyok és semmi szükségem arra, hogy bárki is kísérgessen, csak azért mert nő vagyok. Ha feltétlenül félteném a kis seggecskémet, akkor önvédelmi eszközt tartanék magamnál, nem egy testőrt. Ha neked annyit jelent a párod, hogy kísérget mert félsz a sötétben, akkor sajnálni tudlak.

2016. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Természetesen jól esik, ha valaki hazakísérne egy ilyen után, de azért csinálja, mert ő is szeretné, ne azért mert "hát de éjjel ne mászkáljon nő egyedül". Mert miért ne mászkálhatna?
2016. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
78%

Egy szóval nem mondtam,h ne kísérném haza a barátnőmet.természetes,nem is gondolkodnék rajta.viszont az ilyeneket megköszönni lehet,elvárni nem.

Különben még mindig nem tudom,mi lenne fordított helyzetben hasonlóan nagy "vétek".

2016. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!