Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyugodhatnék meg lelkileg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodhatnék meg lelkileg?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem itt egy kérdést a barátommal kapcsolatban, h a buliban ahol voltunk úgy érzem, h megalázott a viselkedésével (itt olvashatjátok a sztorit, továbbá a kommentárokat: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap.. és azóta sem tudtam magam ezen valamiért túltenni. Bennem mintha valami elszakadt volna bizalmi szinten. Lelkileg kegyetlenül a padlón vagyok, olyannyira, h ma a szexet sem kivántam tőle, sőt az orális kielégítést sem... Ez a pár nap a viselkedésével nagyon betett és nem tudom, h én ezt mivel is érdemeltem ki... Más nő már otthagyta volna, szerintem jogosan is, de szeretem... :( Ugyanakkor félek, h ha haverokkal megy majd bulizni, akkor ki tudja, h miket fog megengedni magának, ha mellettem így viselkedett... Ma egész nap kérdezte, h mi a bajom, mert kedvetlen voltam, nem 1x majdnem elsírtam magam, de egyszerűen nem tudtam még róla beszélni.. Hogyan tovább? Elmeséltem az öcsémnek, akivel haverok és az öcsém is megerősítette magától, h nagy paraszt volt és h ő ezt azért sose engedte meg magának, h a barátnője mellette és ő meg más csajokat méreget...
2016. ápr. 21. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el a sztoridat, de ha boldogtalan vagy mellette, akkor beszéld meg vele, és ha nem változik, akkor hagyd el. Ha nem így teszel, majd megteszi ő.
2016. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!