Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem túl hisztis a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túl hisztis a barátnőm? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Néha csak úgy rátör a hiszti és akkor minden szavamat kb kiforgat és magára vesz, elkezd sírni vagy kiabálni..

Pl mondtam neki, hogy nem érek rá mert zh-m lesz, erre elmondja, hogy jó semmi baj, de most miattam lett depis a hangulata..


Általában egy idő után megnyugszik és elmodja, hogy mennyire szeret de ezek a "hisztirohamok" egyre gyakoribbak


2016. ápr. 22. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég hisztis. Ha nem találsz ki valamit, ez csak rosszabb lesz.
2016. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát világosítsd fel, hogy ez nem vonzó viselkedés. Nem igazi nőhöz méltó és mond el a következményeket (pl kiábárndulsz belőle)

Ha hisztizik hagyd ott és duzzogjon magában!

2016. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hagy ott ilyenkor a francba.

Sipákoljon csak magában.

2016. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám elviselni,szakítanék vele!

Még egy 10évestöl se tűrném el a hisztit...

2016. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szergej55 ***** válasza:
Érzelmi zsarolás gyanús sajnos ez a bűntudatkeltés és hibáztatás, ami mögött nagy problémák szoktak meghúzódni a személyiségben. Mennyi ideje csinálja, és mennyire igényel figyelmet?
2016. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ez alapján igen, hisztis. De simán lehet, hogy az ő perspektívájából mesélve a sztorit meg te tűnnél egy f-szkalap barátnak, aki le se sz-rja a párját.

Ha nem fogja fel, hogy zh-d lesz, akkor azzal nem tudsz mit csinálni. Legközelebb majd már sz-rni se mehetsz ki anélkül, hogy vergődne. Szóval vizsgáld meg, hogy ténylegtotál bűntelen vagy, és tényleg jogtalan-e a hisztije. A legtöbb nő nem hisztizik jogtalanul, egyébként, csak azért mondom.

2016. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szergej55 ***** válasza:
Ha érzelmileg sérült a csaj, normális szemszögből nézve ok nélküliek is lehetnek az egyre gyakoribb hisztik, persze ennyi alapján ezt nem tudom biztosra mondani. Van, aki csak így tanulta meg elérni, hogy figyeljenek rá, és ha az áldozat ráharap a csalira, akkor egyre gyakoribbak ezek a húzások. A sírás és kiabálás is eléggé gázos-eset-gyanús a leírásban, de tényleg nem ártana több ahhoz, hogy valami okosabbat mondjak.
2016. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én ilyen nőt dobtam, 2hetet bírtam vele,te is tegyél így ha nem akarsz megőszülni....
2016. ápr. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szergej55 ***** válasza:
Én egy hónap után, de ott is kb. 1 igazán hisztis hetet vártam csak ki a végén. :D
2016. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!