Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év felhőtlen szerelem után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év felhőtlen szerelem után hirtelen szakítás? Nem értem.

Figyelt kérdés
23/F vagyok és nem tudom megérteni a 18/L exemet hogy 3 évig semmi baj nem volt közöttünk, legalább is úgy tudom. Mindig haza vártuk egymást, megleptük egymást ajándékokkal, szerettük egymást és elmentünk sok helyre és jól megvoltunk.. persze a végefele sok volt a munkám és mondtam neki hogy mostanában fáradt vagyok és nem fogunk tudni sok helyre menni egy ideig. nem tudom ez e a probléma de egyik nap üzenetet kaptam hogy súlyosan beteg az egyik barátom és mondtam a barátnőmnek hogy meglátogatom a haverom az egyik nap amikor ráérek. Ezzel nem is volt probléma mert megbeszéltük hogy ő meg barátnőzik addig. Hozzá kell tennem hogy akivel találkozott lány azzal jó barátságban volt a kapcsolatunk előtt, de úgymond miattam nem tartották a kapcsolatot (a kapcsolatunk felnyitotta a barátnőm szemét arra hogy az a lány csak manipulálja leginkább), de nemrég kibékültek és persze nem állok a találkozásuk ellen. Lényeg a lényeg hogy találkoztam a barátommal és ott is aludtam. Másnap mentem dolgozni, majd az azt követő két nap is dolgoztam, majd hazamentem. Nem lakunk együtt, én a sajátomban, a barátnőm meg az anyukájánál, de szinte mindig együtt voltunk. Aztán úgy kezdődött az egész érdekesség hogy átmentem a barátnőmhöz és mondta hogy szünetre van szüksége mert egyedül szeretne lenni, mondtam neki hogy nem értem de ha ezt szeretnéd akkor legyen... ez a szünet egy hétig tartott, addig otthon voltam és onnan jártam dolgozni, persze néha írtam neki hogy várom hogy újra lássam, stb. Erre meg írta nekem hogy csak akkor írjak ha fontos.. és már akkor nem értettem a dolgot. Nem hiszem hogy lenne más fiúja, mert azért ismerem annyira hogy ezt tudjam, de a hét elteltével áthívott hozzájuk és a kertben mondta hogy már nem szeret úgy mint az elején, és ne haragudjak.. Én ezt nem értem. Egyszerűen azt mondta hogy azért volt a szünet mert küzdött a rossz érzései ellen. Mondta hogy nem én vagyok a hibás, nem rontottam el semmit, csak nem érzi már magát szerelmesnek belém.. Nem olyan mint az elején, de szeret még csak nem úgy.. Azt tudni kell még hogy én voltam neki az első kapcsolata. Kérlek titeket ha végigolvastátok amit írtam akkor a normális válaszokra kiváncsi lennék hogy szerintetek mi ez a helyzet és mit kéne csinálnom, mert szeretem ezt a lányt és vissza szeretném hódítani ! Előre is köszönöm!

2016. ápr. 24. 23:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges volt a kisregény. Mit nem értesz? Elmúlt a szerelem, ezért már nem akar veled lenni. Időben stimmel a dolog, mindig 2-3 évig tart a lángolás, és ha az elmúlik, akkor látja az ember igazán tisztán, rózsaszínű köd nélkül, hogy milyen is a másik valójában. A lány őszinte volt, ez van.
2016. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
70%

Nálam 9 hónap után volt így. A lány 1 hónapon keresztül hirtelen nem akart találkozni velem, sosem ért rá, aztán, amikor találkoztunk, közölte, hogy belefáradt a kapcsolatba, pedig én tettem meg mindent azért, hogy működjön, ő még csak áldozatot sem hozott sosem értem.

A választ keresed? Nincs sajnos. Vannak ilyen típusú emberek, elmúlik az a nagy fellángolás, negatív irányba húzza le, egy ideig keresi a magyarázatot és addig agonizál rajta, amíg meggyőzi magát vagy valaki őt arról, hogy ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Ő ezt legalább már hetekkel ezelőtt eldöntötte, csak neked adta később tudtodra és ezért nem érted, ezért olyan hirtelen a számodra.

A kérdés még az, hogy miért akarsz olyasvalakit visszaszerezni, aki nem akar veled lenni? Vissza lehet szerezni, de nem látom értelmét.

2016. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
igen de egyik pillanatról a másikra? és érdekes módon a barátnő felbukkanásánál ébred rá? aki mellesleg nem bír mert amikor összejöttem a barátnőmmel ő hanyagolva lett... persze ha a barátnőm ezt gondolja hogy nem érzi akkor elfogadom csak rossz, de ma is rámírt és erősen érdeklődik felőlem és úgy kell visszafognom magam hogy mutassam neki hogy nem vagyok elveszve, pedig hiányzik nagyon, és nem vagyok vele bunkó de illedelmesen leráztam hogy érezze hogy milyen nélkülem.. aztán mikor újra felmentem facebookra akkor újra rámírt és az lett a vége a beszélgetésnek hogy írta nekem hogy nem akar összezavarni és nem baj e hogy ír nekem, erre írtam hogy sosem baj, de most nem tudok mit írni. erre írta hogy nem ír akkor nehogy baj legyen, erre írtam ahogy gondolod, persze nem bunkón . szóval tényleg érzem hogy szeret csak össze van zavarodva hiszen új érzés neki , de mit tehetnék ez ellen? hogyan tovább? nem szeretném elveszíteni, mert fontos nekem és úgy érzem rendbe lehet hozni és a problémákat megoldani!
2016. ápr. 25. 00:17
 4/23 A kérdező kommentje:
a kérdés hogy hogyan ??
2016. ápr. 25. 00:19
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
De ő már nem szeret téged,valószínűleg valaki mást szeret,csak próbálja ezt titkolni előled,hogy ne bántson meg vele.Vagy talán őt is elérte az a baromság,hogy ki akarja élni magát.
2016. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
arra gondoltam én is hogy kiváncsi arra hogy milyen egy másik kapcsolatban.. legalábbis kiváncsi most mert más sráccal még nem volt... amúgy ha összejjön valakivel és tényleg működne akkor nem zaklatom akkor továbblépek persze de ha nem lesz ilyen akkor hogyan tudnám visszahódítani?
2016. ápr. 25. 00:26
 7/23 A kérdező kommentje:
mit kéne lépnem?
2016. ápr. 25. 00:27
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak te voltál az első 15 évesen és az első szerelem általában véget ér pár hónap vagy pár év után.Sajnálom de el kell engedned :(
2016. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
én próbálom, de ha rámír akkor nem fogok csakazért nem visszaírni, csak fura mert ha nem szeretne akkor nem érdeklődne felém, és nem bombázna kérdésekkel, pont ezért fura mert mondom egyik pillanatról a másikra kiszeret belőlem? mert egyszerűen nem értem mi volt a rossz mert mindig törődtem vele úgy ahogy kell, és nem vittem túlzásba sem, és a baráti köröm mondta hogy a barátnő beszélhette tele a fejét, de akkor is ha nem szeretne és próbálna kiszeretni belőlem akkor nem írna rám és nem érdeklődne.. ezért úgy vélem kiváncsi és azért van ez, igazából csak féltem és érzem hogy még van köztünk szerelem csak a kiváncsiságát ki kell élnie, csak a kérdés hogy hogyan lépjek ha aktuálissá válik a jövőben hogy ha úgy adódik a helyzet hogy itt az idő (ha lesz ilyen) ? ha nem lenne ilyen és megtalálja az igazit utánnam akkor persze továbblépek valahogy csak érzem hogy az összezavarodottság beszél belőle..
2016. ápr. 25. 00:38
 10/23 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy összetörve most emiatt?
2016. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!