Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év felhőtlen szerelem után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év felhőtlen szerelem után hirtelen szakítás? Nem értem.

Figyelt kérdés
23/F vagyok és nem tudom megérteni a 18/L exemet hogy 3 évig semmi baj nem volt közöttünk, legalább is úgy tudom. Mindig haza vártuk egymást, megleptük egymást ajándékokkal, szerettük egymást és elmentünk sok helyre és jól megvoltunk.. persze a végefele sok volt a munkám és mondtam neki hogy mostanában fáradt vagyok és nem fogunk tudni sok helyre menni egy ideig. nem tudom ez e a probléma de egyik nap üzenetet kaptam hogy súlyosan beteg az egyik barátom és mondtam a barátnőmnek hogy meglátogatom a haverom az egyik nap amikor ráérek. Ezzel nem is volt probléma mert megbeszéltük hogy ő meg barátnőzik addig. Hozzá kell tennem hogy akivel találkozott lány azzal jó barátságban volt a kapcsolatunk előtt, de úgymond miattam nem tartották a kapcsolatot (a kapcsolatunk felnyitotta a barátnőm szemét arra hogy az a lány csak manipulálja leginkább), de nemrég kibékültek és persze nem állok a találkozásuk ellen. Lényeg a lényeg hogy találkoztam a barátommal és ott is aludtam. Másnap mentem dolgozni, majd az azt követő két nap is dolgoztam, majd hazamentem. Nem lakunk együtt, én a sajátomban, a barátnőm meg az anyukájánál, de szinte mindig együtt voltunk. Aztán úgy kezdődött az egész érdekesség hogy átmentem a barátnőmhöz és mondta hogy szünetre van szüksége mert egyedül szeretne lenni, mondtam neki hogy nem értem de ha ezt szeretnéd akkor legyen... ez a szünet egy hétig tartott, addig otthon voltam és onnan jártam dolgozni, persze néha írtam neki hogy várom hogy újra lássam, stb. Erre meg írta nekem hogy csak akkor írjak ha fontos.. és már akkor nem értettem a dolgot. Nem hiszem hogy lenne más fiúja, mert azért ismerem annyira hogy ezt tudjam, de a hét elteltével áthívott hozzájuk és a kertben mondta hogy már nem szeret úgy mint az elején, és ne haragudjak.. Én ezt nem értem. Egyszerűen azt mondta hogy azért volt a szünet mert küzdött a rossz érzései ellen. Mondta hogy nem én vagyok a hibás, nem rontottam el semmit, csak nem érzi már magát szerelmesnek belém.. Nem olyan mint az elején, de szeret még csak nem úgy.. Azt tudni kell még hogy én voltam neki az első kapcsolata. Kérlek titeket ha végigolvastátok amit írtam akkor a normális válaszokra kiváncsi lennék hogy szerintetek mi ez a helyzet és mit kéne csinálnom, mert szeretem ezt a lányt és vissza szeretném hódítani ! Előre is köszönöm!

2016. ápr. 24. 23:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
33%
szünetet kér = más pasiba szerelmes
2016. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia,

Én most nem biztos hogy szimpatikus dolgot fogok írni, de én ezt tenném.

Először is szünetet kért. OKÉ, akkor viszont legyen szünet. Én megírnám neki, hogy mivel ő kért szünetet és ide jutottunk, köszönöm az őszinteségét, de akkor tényleg ne írjon és ne keressen.

Ez arra lesz jó, hogy lesz alkalma a helyére tenni a dolgokat. Mivel már most irogat, ezért szerintem hiányozni fogsz neki és rá fog jönni, hogy mennyire vag fontos számára. Ha az ellenkezője lesz, akkor legalább tiszta víz került a pohárba, és el kell végleg engedni.

Másodszor az hogy ilyen hirtelen váltott veled kapcsolatban szerintem egy másik pasi jelenlétét jelzi. Én ennek a végére járnék, csak hogy tudjam milyen terepen kell mozognom. Én kinyomoznám, hogy van-e a képben valaki. De a lány ne tudja meg! Kicsit átnézném a facebookját, visszapörgetnék eseményeket. Beszélnék pár emberrel. Tutti kiderül, ha van valaki. Ha úgy néz ki, akkor rákérdeznék, normálisan, nem drámázva. Mindezt azért tenném, hogy a saját bizonytalanságomat kitisztítsam, és meghozhassam a jó döntést, hogy valóban mi történt? És akarok-e még vele lenni? Ezért tenném ezeket.

2016. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
38%
Én is utánajárnék egy-két dolognak, legalább tudni fogod az igazságot. Pont az ellenkezőjét tedd, mint amire ő számít. Kérdezd meg hogy van, hogy érzi magát, mit csinál a hétvégén, de csak kíváncsiságból, ne akarj vele talizni. Facebookra a helyedben töltenék fel magamról képeket, ahol az látszik, hogy milyen jól érzem magam, ez jobban fogja idegesíteni, úgyis állandóan a facebook-odat nézi. Hogy van-e pasija, nem tudom, talán kialakulóban, de én inkább arra tippelek, hogy megcsalt, így később mondhatja azt, hogy ez már szakítás után volt, aztán meg visszakönyörgi magát és máris tiszta lappal indul.
2016. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!