Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A paromat nem erdeklem mar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paromat nem erdeklem mar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudni kell rolam hogy bizalmatlan, rideg vagyok, nehezen tudok megnyilni. Ilyen a termeszetem, probaltam mar valtoztatni de kellemetlenul erzem magam ha beszelnem kell egy kenyes temarol, legyen szo szerelemrol, tervekrol stb.

Van egy parom, fel eve vagyunk egyutt. O 27 eves, en 22. Nem mondtam meg ki a buvos szot, 'szeretlek'. Megesett, hogy elutasitottam ugy, hogy nekem fel se tunt..A szexet reszesitem elonyben, nem szeretek bujni, nem szeretek kezdemenyezni, eleg makacs vagyok.

Felek, hogy megcsal, felek, hogy hazudik, mindentol felek es ez felemeszt. 2 napja szotlan vagyok, agyalok minden hulyesegen es szegyellem magam ha ezeknek a dolgoknak hangot adok, tegnap mar odaig jutottam hogy szakitani akartam csak ne agyaljak, hadd legyek ujra nyugodt.. :( Megkerdezte, hogy mi zavar, mi faj es nem tunt ugy mintha idegesitene, higgadt volt es megfontolt ami meg jobban taccsra vagott, mar abban is ketelkedek hogy szeret.

Fel evig nem volt telefonom es most vettem, idaig tudtam a telefonja kodjat mert az o mobiljarol telefonaltam, de megvaltoztatta es elottem soha nem veszi elo.. Ezen is kattog az agyam!

Minden osszejott most, nem tudom hogy kecmeregjek ki ebbol az allapotbol. Tanacsok? :(


2016. ápr. 25. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy a neveltetés végett vagy ilyen. Tehát az nem volt helyes, emiatt ilyen a természeted. Ez persze most lehet hogy nem esik le neked, de ha mélyen magadba nézel, és megismered önmagad, a félelmeid mivoltát, lassan rá fogsz jönni. Az egyik szülődnek hasonló lehet a természete mint neked. Anyukádra tippelek kapásból. Közrejátszhat még, a gyerekkorban elszenvedett sérelmeknek is.

Senki sem születik ilyen természetűnek, de egy gyerek olyan lesz, mint amit a szülőktől kapott vagy nem kapott bánásmód-nevelés, illetve a társadalmi környezet van rá hatással. Esetleg még egy csalódás.

Változtatni lehet rajta, de csak akkor, ha te is akarod. Ha erős az akaratod. Márpedig erős, mert a makacsság az akaratosság. A "csakazért is, megmutatom én" nevű elhatározás.

Ha nem megy, akkor pszichológus. De az is csak akkor tud segíteni, ha akarod a változást. De ehhez fontos a kommunikálás, mégpedig hogy megnyílj. Az-az, a kényes témákról is beszélni.

Ha akarsz valamit, azért tenni kell.

2016. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!