Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jelent valamit? Megkérdezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Megkérdeztem a férjemtől, hogy.

Figyelt kérdés

Megkértem a férjemet, hogy sorolja fel a 3 legrosszabb tulajdonságomat. Nem állt meg 3-nál, folytatta, nem számoltam de több, mint 20-at felsorolt.

Én enmszóltam egy szót sem, nem veszekedtem vele, pedig néha hergelt.


Másnap megkérdeztem, hogy mondjon 3 jó tulajdonságomat.

Csak kettőt mondott.


Úgy érzem, hogy a házasságunkat nem tudom megmenteni. Egyedül kevés vagyok hozzá, őt pedig nem érdekli. Mindig csak szapul. Az elmúlt 3 évben egyáltalán nem kaptam tőle szeretetet.


A cuccomat már összepakoltam. Még nem tudom hova menjek, csak azt tudom, hogy el innen.

Számomra ez volt az a pont, ahol már nem engedhetem meg magamnak, hogy ne tiszteljem magam!


Szerintetek működhet valami úgy, hogy csaj az egyik fél akarja? Ti mit tennétek még?


Én azt érzem, hogy az erőm végleg kifogyott. Nincs tovább :)



2016. máj. 6. 14:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%

Egy kapcsolat 2 ember miatt jön létre, és 2 ember miatt megy tönkre.

Te is ludas vagy ebben.

2016. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez a pasi sohasem volt a te párod. Sürgősen keress mást. Csak ne kapkodd el az összeköltözést.
2016. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hónapok óta ezen agyaltam. Azt láttam, hogy mindenkinek aki a környezetemben van, szépen élnek a párjukkal. Visszaemlékszem és rájöttem, hogy a kapcsoaltunk elejétől kezdve én egy kiszolgáló, hátvakaró háziasszony voltam, akinek körbe kellett őt ugrálnia, de akkor még megbecsült, megköszönte, viszonozta.


Most jó sokáig nem kell sneki. :)


Tegnap felhívott éjfél körül, hogy hol talál wc papírt. Szóval kb. ennyire érintette meg a dolog. :) Életem legjobb döntése volt. Hétfőn már felkeresem az ügyvédem. :)

2016. máj. 7. 16:46
 14/16 anonim ***** válasza:

Szuper

Írj majd még kérdező kiváncsi vagyok mi lesz az elkövetkezendő hetekben :)

2016. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Jelenleg az ügyvédem aztmondta, hogy a statisztikák miatt ő azt javasolja, hogy várjak egy kicsit. Minden lehetőséget átnéztünk, mindenben segített, támogat. A férjemmel azóta egyetlen egyszer beszéltünk, akkor is fenyegetett, hogy a ház az övé. Mivel én nem tartok rá igényt, már rég nem volt az otthonom, sőt,semmire sem, csak el akarok válni, így nem lesz hosszú a lebonyolítása. Azóta persze megy rólam a pletyka, meg leku***váz, megaláz, iszik mint mindig, de ennyi. Egyáltalán nem érdekel már hogy mit mond,gondol rólam :) Most kerestem saját albérletet ideiglenesen, aztán majdmeglátjuk hogy lesz, mert lehet hogy elköltözök egymásik városba és új életet kezdek :) Egy ember támogatott mindenben, ő rá számítok és érdekel a véleménye, de a nagy barátok, barátnők még csak fel sem hívtak, pedig biztos hallották.. Szóval igen! Lépni kell lányok! Nem nyomorodhatok meg egy olyan kapcsolatba, ahol sz**rba se vesznek! :)


Jelen helyzetben a mának élek! Persze gondolok a holnapra, de már nem aggódok. Nyugodt éjszakáim vannak és többet tudok magamra koncentrálni! Ha arra gondolok,hogy ha összejön a kisbaba, akkor is így döntöttem volna, csak hoztam volna magammal.


Még írok később, ha többet tudok! :)


Köszi mindenkinek!


Ui: ha valaki hasonló cipőben jár és úgy érzi, hogy beszélgetni szeretne vagy iylesmi, akkor írjon nyugodtan! :)

2016. máj. 20. 15:27
 16/16 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy kiléptél.


Tényleg az ő 3(0) rossz tulajdonságáról nem esett szó ?

2016. okt. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!