Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a részemről, ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a részemről, ha emiatt mérges vagyok rá?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal nem élünk együtt(én vagyok a lány),viszont már 4 éve együtt vagyunk.Nem találkozunk túl gyakran,de annyira ritkán sem,nem egy helyen élünk.


Nem szeretném lerágni a fejét emiatt,de most már kezd zavarni,hogy a barátaival egyre sűrűbben eljár bulizni,vagy csak egyszerűen szórakozni.


Rendben van ez,én is elmegyek néha! a barátnőimmel külön,de nem viszem túlzásba,jobban szeretném,ha közösen mennénk. Viszont vele együtt ha el akarnok menni,akkor persze soha nincs rá megfelelő alkalom,mindig közbejön valami.


Amikor meg múltkor is veszekedtem vele emiatt,még én voltam a sárkány,pedig ez nekem rosszul esik és fáj,mintha velem nem szeretne menni sehová.


Mit mondjak neki? Ma is elmegy természetesen,de már észrevette a telefonban a hangomon,hogy nem vagyok valami boldog emiatt.



2016. máj. 7. 21:46
1 2
 11/11 Thomika20 ***** válasza:

Szerintem se igazi kapcsolat. Bár tény, nem vagyok olyan normálisabb fajta srác, nincsenek barátaim, de ha lennének és lenne barátnőm is, soha nem mennék nélküle sehova.

Az nem szerelem, ha nélküled képes szórakozni, bulizni és veled nem akar menni.

Ja és nem kellenek a szövegek, hogy az ember egyedül és érezze magát jól. Szerintem szánalmas.

Hagyd ott és keress mást aki veled is akar lenni, nem pedig csak használ.

2016. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!