Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2évig a párom meg volt haverok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2évig a párom meg volt haverok és buli nélkül, most így nyár előtt kitalálta hogy neki kell a szabadság és menni akar szórakozni. Miért?

Figyelt kérdés
ha eddig meg volt 2évig és nem hiányzott neki, akkor most miért? én szakítottam vele, és nem a bulik miatt, hanem mert ennyire értéktelen lettem, hogy ő hétvégéken inkább a barátaival lenne helyettem.. akkor menjen 21l
2016. máj. 9. 08:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Itt is hisztizel, onnan veszik a kommentelok. De mindegy. Akkor menj, sajnaltasd magad a baratnoidnek, hogy a pasi mennyire kiszeretett belole, es minden pasi bunko meg hatja a vere. Az nagyon megy, latjuk :'D
2016. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

menj már innen ha nem tudsz egy normális szöveget írni bunkóság nélkül, és ilyen tapló stílusba , erre senki nem kíváncsi


utolsóelőtti: hm.. hááát lehet igazad van hogy magába tartotta sokáig és nem merte elmondani mert félt vajon mit szólok hozzá, de így még rosszabb hogy rámzúdította mert én úgy veszem hogy biztos nem szeret, holott lehet hogy szeret csak szeretne kicsit kikapcsolódni és feloldódni a barátokkal

2016. máj. 9. 15:02
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is elmászkálok külön, de hát a ti esetetek más, mert:

"ő is és én is mondtuk hogy ne bulizzunk külön, " - szóval a saját szavát veszi most éppen semmibe.


De akkor is jó, hogy szakítottál, az első szerelmek azért ritkán tartanak a sírig.

2016. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

igen ez a bajom hogy saját szavát megszegi mert hajt a vére szerintem..


szakítottam de szeretjük egymást mert ő is mondja hogy rossz neki külön , de most gondolkoznom kell ledöbbentett ez hogy ilyen mehetnékje van.. adok neki időt aztán meglátom. mások együtt mennek a párjukkal, ismerek olyan fiút aki külön járkál egy ideje.. hát látom mit művel nem megcsalás, de ismerkedik

2016. máj. 9. 15:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abban semmi rossz, ha néha külön megyünk szórakozni, sőt,szerintem kell is.Ha folyton csak a párunkkal vagyunk az egy idő után kezd unalmassá válni.
2016. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!