Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a történteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a történteket?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom, már 4 hónapja vagyunk együtt. A párom Budapesten él, de mivel abban a városban focizik ahol én élek így itt él albérletben. Szombaton volt a születésnapja. Pont együtt voltunk amikor valaki ránk nyitott. Nagyon megijedtem, mert egyedül él és fura volt, hogy valaki jön befelé a szobába. Amint magamra rántottam a takarót, és hallottam a félig elmondott születésnapi köszöntést. Ott állt előttünk ledöbbent arccal a párom szülei és az ikertestvére. Végül a szülei kimentek a szobából. A testvére pedig rám mosolygott és annyit mondott hogy "Hűűhaa". Ettől még jobban zavarban voltam. Amint magamhoz tértem, felöltöztem köszöntem a vendégeknek és ott hagytam őket. Nagyon zavart, hogy egy ilyen kellemetlen helyzetben kell először találkoznom a szüleivel és a testvérével. A szülei már vasárnap haza mentek, a tesója pedig marad 1 hétig vele. Ma mentem volna fel, hozzá mert azt hittem mindenki elment. Amint csengettem, persze hogy a testvére nyitotta ki az ajtót. Egyből éreztem, hogy az arcom égni kezd és biztos voltam benne, hogy olyan vagyok mint egy rák. Azt mondta a testvére, hogy "Gyere beljebb, azt hittem már ruhában meg sem foglak ismerni". Nagyon kellemetlen helyzet volt. Majd mikor elkezdtünk beszélgetni, bocsánatot kért, mert hogy ők voltak a felelőtlenek, hogy szó nélkül berontottak a szobába, de ők azt hitték hogy egyedül lesz a párom. Mondta a párom tesója,hogy ő szombaton megy haza és az anyukája azt mondta, hogy minket is vigyen magával. Az az engem és a páromat is. Mert szeretnének megismerni. Én nem szeretnék menni, a párom azt mondta, hogy egyszer úgy is túl kell esni ezen az egészen. Hogyan viselkedjek a szüleivel, tegyek úgy mintha semmi sem történt volna. Ismerem magam, tudom hogy nagyon zavarban leszek előttük.
2016. máj. 10. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülei ajánlották fel,akkor kapj az alkalmon és ess túl rajta.Nyilván égni fog az arcod,aztán elmúlik.Senki nem fogja szóba hozni,ne aggódj.Jó fejnek tűnnek:)) lesz majd idő amikor jót fogsz röhögni ezen!
2016. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele szerintem, fogd fel úgy mint egy rosszul sikerült bemutatkozás, én biztos elütném valami hülye poénnal.. :) Voltak már ettől sokkal kellemetlenebb első találkozások! Ha szeretitek egymást akkor nem lesz probléma, ne félj! 25/F
2016. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem tortent. Bocsanatot kertek, tesoja elutott egy poent, story ended. Ha te tovabb lovagolsz rajta es meg jobban belelovallod magad es tavol maradsz toluk azzal viszont tenyleg beegeted magad.
2016. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szülei nem kértek bocsánatot, csak a tesója.

Biztosan nagyon ciki lesz a második első találkozó.

2016. máj. 10. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, NEKIK, amiért annyi eszük sincs, hogy kopogjanak, vagy felcsengessenek a felnőtt fiukhoz.


Itt ők tapostak bele a ti magánéletetekbe, nehogy már te érezd magad s.z.rul emiatt.

A tesó nagy arc, én nem lennék zavarban a megjegyzésétől, hanem mosolyogva megpördülnék előtte, voilá! :D aztán kész.

2016. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én szinte mindentől zavarba jövök, főleg meg egy ilyen után.
2016. máj. 11. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Es ha 2 evig sunnyogsz es azutan talalkozol veluk,ez nem fog megtortenni?elfelejtik?
2016. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!