Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok még tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok még tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Együtt lakok a barátommal és őt nagyon zavarja, hogy nem tudok főzni... Engem anyám sohasem tanított erre, főleg mivel ő is alig főzött. Amikor összeköltöztem a barátommal, akkor kezdtem el így tanulni a dolgokat az internet és ismerősök segítségével, bár hozzáteszem senki nem áll felettem és nézi mit csinálok, így kicsit nehéz a dolog. Vannak persze kaját amikor istenire meg tudok csinálni, de van ami nem jön össze. A párom viszont egyre jobban kezd kijönni a sodrából...


Ma is azt terveztem, hogy reggelire csinálok neki tükörtojást, de a serpenyőnk végérvényesen kuka lett, így leragadt és odaégett az egész, na akkor nekem esett hogy még ezt sem tudom megcsinálni. Most vacsorára pörköltet csináltam (életemben először), persze nem olyan lett mint kellene, de attól még ehető szerintem, ő viszont emiatt is ordibált velem, hogy elege van belőlem és szakítani akar, mert én hogy akarok így családot meg gyerekeket, ha még őt sem tudom ellátni...


Nagyon rosszul érint ez a dolog, mert én tényleg próbálkozok, de nem tudom mit tehetnék még ezen felül...


2016. máj. 11. 21:51
1 2 3
 11/22 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Én ha olyat készítettem,amit még nem csináltam előtte,megkóstoltam,nekem nem ízlett,neki sem biztos,hogy tetszett,de kedvesen elnyámogta.

Ha meg tényleg elcsesztem valamit,jót nevetett,vagy mindketten és kidobtuk,biztatott,hogy lesz ez még sokkal finomabb is.


Nagyon szemét módon viselkedett.

Akkor készítsen jobbat,ha tud.Mondd meg neki,hogy legyen törelmesebb,mindent meg lehet tanulni,de mindenhez idő is kell.

A lényeg,hogy próbálkozol,biztatnia kellene,mert így totál elveszi az ember kedvét az élettől is.

2016. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez az ~OnLány~!

Helyes beszéd! :)

2016. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

?? :D ez milyen kapcsolat? :D

előzd meg szerintem, és szakíts te!

Gondolom milyen jól tud főzni, bizonyítsa be, főzzön magára, azt csá, paraszt

2016. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt h próbálkozol illene értékelni
2016. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

7-es, köszi, édes vagy, igazából a kérdezőnek szerettem volna tippet adni :)

Tükörtojást én se tudok csinálni, mert utálom. Rosszul vagyok a szagától is, gyerekként se ettem meg soha, aztán történt egy szép kis laborbaleset az amorfkénnel, ami miatt azóta a világból ki lehet kergetni vele. Meg a főtt tojással is.

Ellenben szintén egyszerű még a bundáskenyér (ha már tojás). A kenyérszeletet beforgatod egy kis előre felvert (picit fűszerezett) tojásba, aztán olajban kisütöd (egyik fele, másik fele, az olaj pedig már legyen forró, mire beleteszed, ezt 1-2 csepp tojással tudod ellenőrizni). Én ezt lángososan szoktam megcsinálni, ami annyit tesz, hogy fokhagymanyomóval pépesítek pár gerezd fokhagymát, plusz egy kevés víz, só, egy másik tálba mehet a tejföl, egy harmadikba a reszelt sajt. Aztán mindenki tesz rá, amit szeretne. Emellé meg szintén meget a bacon. Mert az mindenhez jó. :D

2016. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 ~OnLány~ ***** válasza:

Tényleg csak már nagyon forró olajban süss ki ilyesmiket,mert ha előbb teszed bele,akkor nagyon durván magába szívja a zsírt és tocsogós lesz,ami újból ehetetlen,de a bundás kenyér is nagyon könnyű. :)

De a burgonyás lángos is fincsi,én ma azt sütöttem. :)

2016. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha a barátod ennyire kritikus akkor miért nem főz ő és mutatja meg neked, hogy kell csinálni? Valószinűleg ő sem egy konyhatündér...

Én 1 éve költöztem össze a barátommal és én se tudtam főzni, de mindig olvastam a recepteket az interneten és próbálkoztam. Ha valami elsőre nem sikerült másodjára harmadjára már egyre jobb lesz, hisz még a főzés tanulás folyamatában vagy.

A lényeg vedd meg normálisan a hozzávalókat, kövesd a recepteket (egyszerübbelet először) szépen, és legyen egy normális serpenyőd.

Amit irtál hogy leragadt a tükörtojás és a serpenyő kuka valószinű nem a te hibád hanem a serpenyő egy szar olcsó gagyi.....

2016. máj. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%

Barátod egy orbitális nagy tahó. Szakíts még most, ha jót akarsz magadnak.

Mi az, hogy "ha még őt sem tudod ellátni". Pff, pofám leszakad az ilyen életképtelen pasiktól. Már miért kéne ellátnod?! Kije vagy, talán az anyja? Értékelnie kéne, hogy próbálkozol, nem mellesleg nem vagy te a házicselédje, felnőtt férfi, hát főzzön magának, ha ekkora nagy ember. Mert gondolom ő profin főz, ha már téged így kritizál. Az ilyet ki kell be*aszni, mint macskát szarni, aztán oldja meg a saját ellátását, ahogy akarja.

Helyedben elé raknék egy tányért, ebéd gyanánt, amibe javaslok neki valami tuti "cselédszolgálatot", aztán kalap-kabát.

Hidd el az ilyenhez férjhez menni és gyereket szülni a lehető legnagyobb hiba, amit ember elkövethet. Majd szépen marad minden rád, főzés+mosás+takarítás-gyereknevelés stbstb, ő meg majd a fotelben pöffeszkedve sört vedel és osztogatja a parancsokat..

2016. máj. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Dobd ki ezt a fazont és keress egy normálisat.Mennyi pár van,ahol a nő még a zacskós levest se tudja megcsinálni,mégis szeretik egymást!Minden esetre gratulálok,hogy próbálkozol és nem takarózol azzal,hogy dehát anyukám is csak szökő évente főzött.
2016. máj. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Rakjál a barátod elé bútorlapokat és szerszámokat, és kérd meg, hogy üssön össze egy spéci kis cipőszekrényt, billenő ajtókkal, fogantyúkkal. Ha nem megy neki, akkor üvöltsd le a fejét. Érted már, hogy az agresszív barátod mit művel veled? Soha ne tűrd el senkitől, hogy ordibáljon veled! Ha tényleg meg akarsz tanulni főzni, akkor szerezd be Gundel Károly Kis magyar szakácskönyvét. Minden benne van, ami egy kezdő szakácsnak kell. Imádni fogod a főzést és élvezni a sikeredet, mert nem lehet elrontani semmit, ha követed a recept leírását. Sok sikert!
2016. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!