Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok még tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok még tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Együtt lakok a barátommal és őt nagyon zavarja, hogy nem tudok főzni... Engem anyám sohasem tanított erre, főleg mivel ő is alig főzött. Amikor összeköltöztem a barátommal, akkor kezdtem el így tanulni a dolgokat az internet és ismerősök segítségével, bár hozzáteszem senki nem áll felettem és nézi mit csinálok, így kicsit nehéz a dolog. Vannak persze kaját amikor istenire meg tudok csinálni, de van ami nem jön össze. A párom viszont egyre jobban kezd kijönni a sodrából...


Ma is azt terveztem, hogy reggelire csinálok neki tükörtojást, de a serpenyőnk végérvényesen kuka lett, így leragadt és odaégett az egész, na akkor nekem esett hogy még ezt sem tudom megcsinálni. Most vacsorára pörköltet csináltam (életemben először), persze nem olyan lett mint kellene, de attól még ehető szerintem, ő viszont emiatt is ordibált velem, hogy elege van belőlem és szakítani akar, mert én hogy akarok így családot meg gyerekeket, ha még őt sem tudom ellátni...


Nagyon rosszul érint ez a dolog, mert én tényleg próbálkozok, de nem tudom mit tehetnék még ezen felül...


2016. máj. 11. 21:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Úristen, ugyanezek történtek velem is pár éve, kivéve az odaégett tükörtojást. :)

Azt kell mondanom, a barátod nem igazán szeret téged. Ha szerelmes lenne, nem problémázna ilyen dolgokon, hiszen látszik, hogy akarod, csinálod, és idővel egyre ügyesebb leszel.

Valami más gond van, csak így mutatkozik meg.

Ő nem díjazza az erőfeszítéseidet, ezért hagyd a francba, nem kell neki többet bizonyítanod. Idődet és energiádat teszed abba, hogy neki főzz, ahelyett hogy mást csinálnál.

Nem érdemli meg!!!

2016. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Volt egy kis vitám a múltkor az egyik társkeresőn egy harmincas kis erdélyi nyikhajjal, aki azt állította, hogy a főzés tudása a nőknél genetika. Szóval mi úgy születünk, hogy kétévesen tökéletes gulyáslevest készítünk. Nem tudtam elmagyarázni neki, hogy ez tanult dolog. Kérdeztem tőle, hogy van egy parasztházam Zalában, megroggyant a teteje, eljönne és a genetikailag belekódolt tudása szerint átnádazná-e nekem a tetőt. Lapított, mint szar a fűben. Szerintem rúgd ki ezt az embert a fenébe, mert ha gyereket szülsz neki és az sír, te pedig nem tudod megnyugtatni, akkor szar anya leszel a szemében. Kikaptad a legnagyobb p@csöt, te leány, csak még nem érted és nem tudsz róla.: :)
2016. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!