Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a pasim 999-edik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ryrie kérdése:

Mit kezdjek a pasim 999-edik nekem küldött selfy-jével?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom hova tenni, hogy minden nap, mikor rámír cseten, beszélgetünk, puszit, meg ilyeneket küldözgetünk egymásnak, mindig küld nekem egy-két selfy-t magáról. Férfi létére. Én ilyet sosem csináltam, csak ha kérte esetleg. Nem tudom, ilyenkor mit kéne reagálnom? Dicsérjem, hogy de szép vagy, Szívem? Vagy mit vár ilyenkor egy férfi?...
2016. máj. 12. 15:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
Attól függ hány éves az a "Férfi" akiről szó van.
2016. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ne viselkedjen már úgy, mint egy meleg páwa.
2016. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
28 éves... :/
2016. máj. 12. 16:19
 4/15 A kérdező kommentje:
Hozzátenném azért, hogy külföldön élek, emiatt nagyon ritkán tudunk találkozni, ritkán látjuk egymást.
2016. máj. 12. 16:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Egoista és nárcisztikus személyiség.

Mondd meg neki, hogy nézegesse a saját fotóit, mert te már unod!

2016. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi naponta találkozunk de szokott küldeni magáról képet néha és tőlem is kérni szokott. Én örülök neki, megcsodálom, hogy milyen szép és szexi és örülök, hogy az én pasim.

Viszont az ilyen szexi képekkel már túllőtt a célon egyszer, akkor szóltam neki, hogy álljon le, mert már idegesítő. Folyton kérte a szexis képeket, és mikor nem akartam küldeni, rendesen kiakadt, meg nem nyugodott bele, hogy ha nem, akkor nem és kész.

Megbeszéltük és azóta minden oké.

2016. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké, de hogy beszéltétek meg? Hogy lehet ezt úgy elmondani, hogy ne bántsd meg vele? Főleg, hogy szegény totál önbizalomhiányos amúgy is.... =(
2016. máj. 12. 17:03
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm ugyanezt csinálta. Kértem vagy 3x szépen, hogy ne tegye. Mert zavar. De csak küldte.

Akkor elkezdtem a képek után oltogatni. Pl. ne, már megint egy kancsi kép?

Vagy ne feszíts ennyire, fújd ki a levegőt mert belédrohad...

vagy Ez ma ennyi? elég szarul nézel ki, beteg vagy?

Na, egy pár ilyen, és már nem küld ilyeneket...

2016. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
szólj neki, hogy 3 számjegyű a selfi tárolója a telefonodnak, az 1000 már nem fér bele, és fel fog robbanni az egész, ha küld még egyet
2016. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az kicsit más, ha külföldön éltek. Az elég idegesítő lenne, ha minden nap küldözgetne úgy, hogy este úgyis találkoztok, de ha ritkán látjátok egymást, akkor egyszerűen így szeretne "együtt lenni" veled, megosztani veled a hétköznapjait. Esetleg arra próbál utalni, hogy ő is örülne csak úgy spontán egy-egy képnek tőled, ha már nem tudtok együtt lenni.
2016. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!