Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a pasim 999-edik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ryrie kérdése:

Mit kezdjek a pasim 999-edik nekem küldött selfy-jével?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom hova tenni, hogy minden nap, mikor rámír cseten, beszélgetünk, puszit, meg ilyeneket küldözgetünk egymásnak, mindig küld nekem egy-két selfy-t magáról. Férfi létére. Én ilyet sosem csináltam, csak ha kérte esetleg. Nem tudom, ilyenkor mit kéne reagálnom? Dicsérjem, hogy de szép vagy, Szívem? Vagy mit vár ilyenkor egy férfi?...
2016. máj. 12. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ezt vele beszéld meg!!!
2016. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk néha párommal ilyeneket küldeni egymásnak... Én örülök neki, megdicsérem, és mondom, h szét lesz szedve, ha végre találkozunk kettesben (egy munkahelyen vagyunk, így minden nap összefutunk 5 percre egy ölelésre, de nem élünk együtt, a hétvégéket töltjük közösen).

Mondjuk nem napi szintű ez, meg mostanság elmaradt de pont említettem neki, hogy hiányoznak. Szeretem látni :)

Ha téged zavar, mondd el normálisan, hogy szereted, de ez sok. Szerintem csak így próbálja tartani veled a kapcsolatot, hogy láthasd minden nap. Videochatelni szoktatok? Ha nem, akkor lehet azzal kicsit megnyugodna, és neked sem terhelné a memóriádat a sok kép.

2016. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Huh, beteg. :D Főleg, hogy "férfi" az illető. :D
2016. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hmmm. Nekem is a barátom sajnos kint tanul külföldön, de mondjuk mi ezeket a képeket napi szinten igényeljük,mert nem mindig tudunk skypeolni, egyetem és munka mellett. pl ha ír éppen mit csinálok, küldök egy képet amin lehet látni, mindjárt meghalok az előadáson, ő meg rákontráz egy még előnytelenebb képpel, vagy egy sajnálkozóssal :D én ezeket imádom.


De természetesen ha neked ez sok,beszéld meg vele..mert lehet éppen azért küldi,mert azt hiszi igényled ezeket és jól esik neked ha küld magáról képet az adott élethelyzeteiben.

2016. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek küldözgetni magamról képet, de most nem azért, nem elfér az a kép a többi mellett? Ez legyen a legnagyobb problémátok a kapcsolatban.
2016. máj. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!