Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállal a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal a párom? Nagyon bánt.

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve járunk. Zavar, hogy a mai napig nem vállal fel. A helyi konditeremben ismerkedtünk meg, a mai napig rengeteget járunk oda, sok ott a közös haver, barát.


Zavar, hogy a mai napig nem vállal fel, azaz nem akarja, hogy kiírjuk a közösségi oldalra, mondván nem tartozik másra. Tudom, hogy ez igaz. De az előző barátnőjét megjelölte, hogy kapcsolatban vannak. Tudom, hogy fülig szerelmes volt belé. Közös barát is megerősítette. De a saját szememnek is hiszek: sok bókot, szerelmes szavakat írt neki, ami látható a csaj idővonalán is. Becézte, engem sosem. Több közös kép volt fenn, sőt a csak volt a háttérképe. Ezt én pl, onnan tudom, hogy nekem régóta tetszett már és régóta néztem a facebook-ját, már akkor is, amikor még nem jártunk. A lány szakított vele 1 év után , 2-3 hónapig külön voltak. Aztán hatalmas rózsacsokrot vitt a lánynak szülinapjára, erről is láttam fotót akkor, aztán végleg szakítottak. Rá két hónapra összejöttünk, ami azóta tart. Ezután még lájkolgatta egy ideig a volt barátnője kutyájáról készült képeit. Van néhány jó barátja (nem edzőteremből), néha elmegyünk közösen is velük ide-oda. A párom állandóan a FB-on van, szinte mániákus. Szerintetek nem akar vállalni?? miért??

én 26, ő 34


2016. máj. 13. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
A facebook is az élet része, nem érdekel ki hogy szídja meg leszarja, 99%-nak van és használja is, metrón mindenhol idősek, fiatalok a mobilt nyomkodják, nekem ne mondja senki hogy a facebook jelentéktelen... Aki nem tudja elfogadni annak ne legyen, Facebookon is ugyanolyan fontos hogy vállaljon fel, mint élőbe, ha nem vállal fel azt jeletni külön vagytok és ismerkedhetsz.
2016. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Családnak bemutatott már?
2016. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

van erre egy nyers kifejezés ami munkát adna a modiknak pedig az a legtalálóbb.........

akkor egy hasonlat: a pasid a dohányzó....exe a cigi....te meg a nikotin tapasz

2016. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ahol az ex még játszik, ott valami gáz van, lépni kell.
2016. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 omba ***** válasza:

Mindegy az, ki-mit gondol a facebookról (én nem tartom gyerekesnek, 5,1 millió magyar felhasználóval)- de a megkülönböztetés az onnan is lejön.

Az előző nőjét közzétette a pasi, a Kérdezőt meg nem, szóval ez egy bántó különbség. Főleg, ha ex kutyája is fontosabb...

Szóval jól írod. "jártok" mint két kamasz, de ez nem felnőtt párkapcsolat.

Nem szeret, de hát jó ha van egy lyuk a közelében.

2016. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!