Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem jó a szex?

Figyelt kérdés
A barátom és én 1 éve vagyunk együtt, 7-8 hónapja szeretkezünk, de őt jobban érdekli ez az egész mint engem.. Én csak úgy vagyok, engem nem nagyon foglalkoztat, nehezen vagy sehogy sem izgulok fel, és csak miatta csinálom.. Mit tegyek? Tudok/hogyan tudok változtatni az érzéseimen?

2016. máj. 13. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Mással se érdekel vagy csak vele? Aszexuális vagy? Fejtsd ki légyszi.
2016. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, de elsősorban vele kéne beszélgetned.

Valami lehet a háttérben, rossz tapasztalat vagy trauma?

Maszturbálni szoktál?

2016. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
bizony. másra feltudsz izgulni, vagy vele nem megy? úgy értem, hogy van olyan,hogy meglátod a pasit, és elolvadsz, hogy fú de jól néz ki, tehát szexuálisan .
2016. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 icu75 ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És csak vele nem jó,az előtte levővel jobb volt?
2016. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fontos lenne eldönteni, hogy a rossz tapasztalat ölte ki belőled a vágyat, tehát az a gond, hogy az elején nem voltál rendesen felizgatva, nem élveztél el, és a szervezeted megszokta, hogy ez nem nagy szám számodra, vagy pedig alapvetően sosem vonzott a szexelés. Ha előbbi, akkor nagyon fontos lenne beszélned a barátoddal, és változtatnotok, akár szexuálpszichológus segítségével! Ha utóbbi, akkor aszexuális vagy.
2016. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy néz ki nálatok a szex? A barátodat nem zavarja, hogy nem izgulsz fel, nem élvezed? Sosem volt igénye arra, hogy kényeztessen téged? Ha nem izgulsz fel, hogyan tudtok szexelni? Szárazon csak nem erőszakolja meg a szűk hüvelyed gondolom...
2016. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Engem a problémák tesznek feszültté, amik köztünk vannak, és más folyik az orvoslásuk, de nem rövid folyamat, és addig nem akarom, hogy ne szexeljünk.. beszéltem már vele erről, de azzal reagált, hogy jó akkor nincs szex, de én azt meg nem szeretném.. Nekem ő az első.. Néha odalent izgat a nyelvével, a melleim is szokta izgatni, csókolózunk, ilyenkor felizgulok, de annyi is elég ahhoz hogy ez a felizgult állapot elmúljon, amíg ő óvszert húz..
2016. máj. 13. 22:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mondtad neki, hogy nem élvezed a szexet, és az volt a reakciója, hogy jó akkor nincs szex? Ne haragudj, de nyilvánvaló, hogy ez a fiú szarik rád. Nem csoda, hogy problémáitok vannak, már bocsánat. Egy normális párkapcsolatban, egy normális srác ekkor szégyent érez, hogy olyannyira nem tudja kielégíteni a barátnőjét, hogy az már teljesen közömbössé vált a szexualitásra. Egy normális srác ilyenkor mindent megtenne azért, hogy élvezd, hogy a csúcsra juss. Az lenne a megoldás, hogy több alkalom csak arról szól, hogy ő téged kényeztet, és orgazmust okoz neked.

Amúgy volt valaha orgazmusod? Vele gondolom nem, de ha magadnak csinálod/csináltad régen? Vagy sose csináltad?

2016. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem csak annyit mondott hogy oke, akkor nincs tobb szex.. Azt mondta, csalodott, hogy nem szoltam elobb, es igy o most ugy erzi, hogy megeroszakolt engem, es tenyleg szegyellte magat, es nem akarta, hogy nekem rossz legyen a szex, hogy megtobb rossz tapasztalatot adjon ezaltal.. Volt mar vele orgazmusom, csak 1-2 honapja van problema.. Persze, elveztem mar el maszturbalastol is, de a parommal is..
2016. máj. 13. 22:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Első barát? (Valamiért ezt gondolom.)

Milyen problémák vannak köztetek? Így látatlanban azt mondom, hogy nem normális, hogy egy év után ilyen komoly problémák legyenek köztetek... kívánod igazán a barátodat?

2016. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!