Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem jó a szex?

Figyelt kérdés
A barátom és én 1 éve vagyunk együtt, 7-8 hónapja szeretkezünk, de őt jobban érdekli ez az egész mint engem.. Én csak úgy vagyok, engem nem nagyon foglalkoztat, nehezen vagy sehogy sem izgulok fel, és csak miatta csinálom.. Mit tegyek? Tudok/hogyan tudok változtatni az érzéseimen?

2016. máj. 13. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Esetleg ha fogamzásgátlóra váltanátok megoldódna az óvszeres libidócsökkenés.


Ég és föld a kettő tényleg, az óvszeres szex érzésre feleannyira se élvezhető,ráadásul az ember nem tudja úgy elengedni magát. A másik, hogy amíg leálltok egy pillanatra óvszert húzni az tényleg rohadt illúzióromboló.

2016. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

7-9 hónap alatt csak kitalálhatott volna valamit.

Jól érzi: megerőszakol, ha nem is ver közben.

Én pocsékul érzem magam, ha a kedvesemnek nem volt orgazmusa ritka eset mostanában, szóval a pasi dolga inkább.

2016. máj. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálunk is, amióta gondok vannak, egyszerűen nem kívánom a páromat. Ő nem érti, mert persze neki minden szép és jó, mert már nem "hisztizek" (értsd: fél éve párszor megkértem, hogy változtasson a hozzáállásán, és mivel nem történt semmi, pár hónapig baszogattam, amikor nem csinálta meg, amiről azt mondta, hogy megcsinálja, aztán ez se segített, úgyhogy most csak ülök csendben és a költözést fontolgatom), és nekem is jó lenne, mert ezer meg egy pasi fel tudna izgatni, de vele egyszerűen nem működik. Arra jöttem rá, hogy vagy megoldjuk gyorsan (tehát most "megfenyegetni fogom", hogy vagy változik, vagy költözök), vagy szakítunk. Ideiglenes megoldásként megpróbálhatsz kikapcsolni, kis jóga, forró fürdő, ellazulsz és fejben is hangulatba hozod magad, esetleg azt képzeled, hogy mással vagy, de nekem mindig gondjaim voltak a problémák figyelmen kívül hagyásával, úgyhogy ebben nincs tapasztalatom. Sajnálom, hogy ti is idáig jutottatok, és sajnos úgy érzem, nálunk is és nálatok is ez lesz a vége.
2016. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!