Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet arra alapozni egy kapcsolatot, hogy a szex működik csak igazán jól?

Figyelt kérdés

Vége lett a kapcsolatunknak annak ellenére, hogy az ágyban a lehető legjobban megértettük egymást. De kb. ennyi is egy év után.

A kémia olyan szinten működött, hogy imádtam vele lenni, de csak hozzábújni is, érezni a bőre illatát, vagy megérinteni bármikor.

Attól félek, nem találok olyat, akivel ennyire tökéletes lenne, de nem tudjuk folytatni sajnos.

Mit gondoltok?


2016. máj. 13. 23:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"napi 24h-ban csókolnék" - nekem valahogy több mindenből áll az életem, munka, gyerekek, stb....

Szóval ha nem tini vagy, akkor elég gáz, ha csak ennyi.

2016. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
most bukkantam rá erre a kérdésre...ugyanebben a cipőben vagyok. Majdnem 1 éve vagyunk együtt..a szex sosem volt ennyire jo mint vele...vele éltem meg az orgazmust is (igen és 30L nő vagyok) Külsőre egy Adonisz...de sajnos a rozsaszin köd leszállása utan azt vettem észre, h a szex nem elég...nemtudunk kommunikalni...sokszor veszekedésbe torkollik bárminemű komminukacio :( és sok önismereti video/cikk után rájöttem, h narcisztikus személlyel van dolgom (állando kritikak, hibáztatás az ő részéről) Te már mással vagy kedves kérdező? találtál vki mást magad mellé?
2021. jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!