Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büntessem sex megvonással?

Figyelt kérdés

Elment 3 napra a párom és ma jött haza. A haverjánál volt. Tudta h nem örülök neki. Egy fél napot vele tölt rendben van...egy egész napot, csak ha itthon mindent megcsinált ami a feladata volt plussz velem is normálisan viselkedik. De az ottalvás az sztem nem felnőtekhez való, úgy hogy én itthon vártam.

Büntessem sex megvonással úgy h én is kívánnám?



2016. máj. 14. 15:19
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

De ami azt illeti igazatok van.

Ha nem szexelünk mindig idegesebb.

köszi még a bunkóknak is :) ;)

2016. máj. 14. 15:49
 12/46 anonim ***** válasza:

"Az aki megcsalná a párját mert 1-2 hétig nem sexel az gyönyörű"


Hat igen normalis ferfit kellett volna keresni, de ahoz neked is normalisnak kellene lenned. Dehat igy alakult :)

2016. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

"Az aki megcsalná a párját mert 1-2 hétig nem sexel az gyönyörű...és ha betegség miatt nem tudtok sexelni? Vagy ha szül a nő?"


Más az, ha oka van a szexmentes időszaknak.

De ha te zsarolni akarod a szexmegvonással, akkor meg is érdemled, hogy elhagyjon vagy megcsaljon.


"szóval az aki iyet ír nem volt még komoly felnött kapcsolatban. "


Szeritem te sem... :)


Szerintem itt lehet a gond:

"Egy fél napot vele tölt rendben van...egy egész napot, csak ha itthon mindent megcsinált ami a feladata volt plussz velem is normálisan viselkedik."


Feladata volt? Meg mennyi időre mehet el? Hát nekem akkor se kellenél, ha szexistennő lennél, mert nem kell egy ilyen kontrolláló hárpia!

2016. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

B+,úgy írsz a pasidról,mintha valami neveletlen kölyök lenne!!

Nem az anyja vagy,hanem a párja!

És felnőtt emberben meg sem fogalmazódik ez,hogy:büntessem-e...

Persze,térdeljen kukoricára!

Úgyhogy nem csodálom,ha a haverjához menekült előled! Azon viszont csodálkozom,hogy hazament!

2016. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

"csak ha itthon mindent megcsinált ami a feladata volt plussz velem is normálisan viselkedik"


Mi vagy te az anyja?????

Szentég!

2016. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Kb semmit nem csinált meg ami a feladata volt...és egy 2 gyermekes apuka ne menjen el éjszakára.

Ha annyira hárpia vok hagyjon el! Ne idegesítsen. Ennyi a történet. Legalább utána nem kell pakolásznom, nem kell rá mosnom ja és a külön neki készített kajáról nem beszélve mellette 10 órát dolgozom és ha a gyerekekre kell vigyázni azt mondja nem ér rá és lelép itthonról a haverjához.


Szigorú vagyok? Tiszteljen azért amit adok neki, vegye ki a részét a hàzimunkában!


A sex mrgvonás nem jó taktika? Hát még nem csináltam de ha most úgy érzem h kívánom, de h ha elképzelem a szexet vele hànyingerem van MAGAMTÓL.


Tudjátok egy nőnek ( tisztelet a kivételnek akik bárkivel csinálják) kell a szexhez az érzelem, az hogy bízzon a másikban, hogy tisztelje a férfit és a férfi is a nőt, ha ez nincs meg akkor a szex érzéketlen csalódássá válik, ami szintén nem jó dolog.


Összegezve: állati jó vele a szex, szeretkezés, de ilyenkor vita után nincs meg az a szikra és ellaposodik.

Na most akkor had kérdezzem meg ezt:

Jobb várni vele hogy élvezzük is?

Vagy most essünk neki úgy h elítéljük a másikat és vállaljuk h megeshet h útközben ellaposodik?


Így is úgy is lehet megcsalás a vége.


KÉRDEZZÉTEK a kéddezőt a részletekről mmielőttletámadjátok tanács helyett.


Én nem tushatom milyen infóra van szükségetek ahhoz h tanácsot tudjatok adni, az életemet nem írhatom le!


És azt tisztázzuk hogy imádjuk egymást, kölcsönösen ha nincs probléma akkor soha nem bántanánk egymást!


A másik: ha egyszer azt írtam h igazatok van...minek kötekedtek tovább? Ilyen emberek véleményére nem vagyok kíváncsi...ha azt a 2 szót nem tudják értelmezni milyen tanácsra számítsak.


És kérdezhetem h egy kapcsolatban miért várjátok el h kinyalja a nő a seggeteket, cserébe meg a semmit nem kap...csak a tiszteletlen viselkedést?

2016. máj. 14. 17:35
 17/46 A kérdező kommentje:

" mi vagy te az anyja"


Nem de akkor főzzön mosson takarítson rá az anyja, ha ezért annyit nem kérhetek hogy csavarjon be egy csavart....ezért menekül a haverjához.


Te meg mi vagy hülye? A nőt csicskának tartod?

2016. máj. 14. 17:37
 18/46 A kérdező kommentje:

Nekem semmire nincs időm a sok munka mellett, neki munka után a tv-zés, szabikon szintén.


Nekem munka után a gyerekek, a főzés, a takarítás, mosás. Szabikon szintén plussz.


Itt hány pasinak van gyereke? És hány közületek aki segít az otthoni teendőkben?

Egy kutatás bebizonyította, h ha a nők válláról levennék a fele terhet a férfiak, több szex jutna.


Ja és még a " mi vagy te az anyja":

Mi ő gyerek?


Jaaaa, hát szex jár! Sex kell! Sex a kapcsolat lényege, ha megvonják mert szart se adunk a sok munkáért cserébe megcsaljuk....

igazán komoly felfogás.


Adjon és kap

2016. máj. 14. 17:49
 19/46 A kérdező kommentje:
Ez már több mint 2 szó, bocsi
2016. máj. 14. 17:59
 20/46 A kérdező kommentje:

Ja és h ha neki olyan nő kell aki bármikor szexel vele érzelmek nélkül...akk menjen!


Máskor azokat szídjátok, most neg ezt.

2016. máj. 14. 18:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!