Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büntessem sex megvonással?

Figyelt kérdés

Elment 3 napra a párom és ma jött haza. A haverjánál volt. Tudta h nem örülök neki. Egy fél napot vele tölt rendben van...egy egész napot, csak ha itthon mindent megcsinált ami a feladata volt plussz velem is normálisan viselkedik. De az ottalvás az sztem nem felnőtekhez való, úgy hogy én itthon vártam.

Büntessem sex megvonással úgy h én is kívánnám?



2016. máj. 14. 15:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Én értelek, de amikor nekem ilyen párom volt, akkor otthagytam, és nem csináltattam fel magam vele, hogy utána nyavalyogjak a töketlenkedésén. Nem tudom, ismered-e a mondást arról, hogy aki amilyet szakít olyat szagol. Ja nem, az idióta szexmegvonással bünteti. Szánalmas.
2016. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Csakhogy amikor összejöttünk mindent megcsinált...az első terhességem alatt besztrájkolt.


Tudod a hosszú kapcsolat titka, h helyre teszitek a dolgokat és nem eldobjátok.


Meg fogjuk ezt oldani mivel szeretjük egymást, csak rá kell jönnöm nála milyen módszer használ.

2016. máj. 14. 23:34
 43/46 anonim ***** válasza:
Sztrájkba kezdett... Érdekesen közelíted meg a párkapcsolatokat. Olyan érzése van az embernek, mintha valami munkahelyről írnál és főnökökről, beosztottakról. Lehet, ez a baja. Hogy egy jó feleség helyett kapott egy főnöknőt.
2016. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Hát mert pont úgy csinált...betöltöttem a 4.hónapot. eljárt a haverjához, addig nem balhéztunk míg tartotta a megbeszèlteket (ne tök részegen jöjjön haza, és írjon néha hogy ne aggódjak)

Aztán már nem tartotta be ezeket és mivel én rengeteget dolgoztam ő meg fele annyit megkértem h 1 héten 1szer porszívózzon és mosogasson maga után, hát ezt kb a 4.hónapig rendesen betartotta...


4. Hónap után minden héten kb 2-3 nap a büdösbe mentem haza, mert ittak a haverjával, semmi nem volt elmosva, nem porszívózott, de a piás flakonok, szennyes zoknik, szanaszét hevertek.


És ezt még most is folytatja.


Vissza szeretném hozni a régi barátomat... nem veszekszek vele sokat, alapból bújós vagyok, és azt mondta cuki, de amikor kérek tőle valamit és hetekig nem képes megtenni nekem...besokallok


Van vmi ötlet hogyan hassak rá?

2016. máj. 14. 23:52
 45/46 anonim ***** válasza:
Szimplán idióta vagy, amiért egy alkeszhez mentél hozzá. Azt, meg, hogy gyereket is szültél neki, nem kommentálom.
2016. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Elso kerdes : hany honap egyuttjaras utan estel tole teherbe? Mennyi ideig ismerted elotte ?

Masodik kerdes : ha az elso terhesseged alatt igy viselkedett, miert vallaltal be egy masodikat is? Es miert csinaltal meg mindent? Igy ne is vard el hogy valtozzon valami mert minek?

Harmadik kerdes : valoban azt gondolod hogy a szexmegvonas felnott megoldas? Nekem valahogy ugy tunik hogy mindketten sertett kisgyerekkent viselkedtek valamiert, ahelyett hogy normalisan megbeszelitek a dolgokat.

Megvonod a szexet, o meg durcazik, es elmegy, keres mast. Ugyanis, ha betegseg vagy terhesseg miatt nem lehet egyuttlenni, az altalaban egyikotok hibaja sem, nyilvan ki lehet birni. A szexmegvonas, mint buntetes pedig az egyik fel felelos (?!) dontese, tehat sanszosabb hogy dachoz vezet a masik fel reszerol is.


Vegulis turod mar jo ideje, sot ket gyereket is szultel neki, tehat ebbol az jon le hogy valojaban neked ezzel semmi bajod nincs. Ha tenyleg olyan gaz lenne, lepnel valami konkretat. Sok no megteszi ha mar valoban nem birja tovabb.


Nokent irom ezt.

2016. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!