Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büntessem sex megvonással?

Figyelt kérdés

Elment 3 napra a párom és ma jött haza. A haverjánál volt. Tudta h nem örülök neki. Egy fél napot vele tölt rendben van...egy egész napot, csak ha itthon mindent megcsinált ami a feladata volt plussz velem is normálisan viselkedik. De az ottalvás az sztem nem felnőtekhez való, úgy hogy én itthon vártam.

Büntessem sex megvonással úgy h én is kívánnám?



2016. máj. 14. 15:19
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Olvasd vissza kérlek még egyszer.

Lehet természetesen. De akkor segítsen hogy én is tudjak szórakozni.

Egyébként a tv meló után kicsitt nagyobb szórakozás mint a takarítás...

2016. máj. 14. 21:56
 32/46 A kérdező kommentje:
Kicsit*
2016. máj. 14. 21:57
 33/46 anonim ***** válasza:
Meg voltam győződve róla, hogy maximum 21-22 éves kisp..csa lehetsz. Erre kiderül, hogy kétgyerekes családanya vagy. De legalább te is tudod, hogy a szaporodáshoz nem kell ész.
2016. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
*te is bizonyítod
2016. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
-_-'
2016. máj. 14. 22:32
 36/46 A kérdező kommentje:

Nektek se ártana kicsit dolgozni, ha csak beszólásért elolvastok ennyi komit elég sok időtök van.


Alpha hímek! Rabszolgatartás ideje lejárt...

2016. máj. 14. 22:40
 37/46 A kérdező kommentje:

Egyébként 22évesen még több gyereke is lehet mint 2 ;)

Matek és biosz zsenikém

2016. máj. 14. 22:45
 38/46 anonim ***** válasza:
Igen, aztán gondolkozni kezdtem, hogy ha ennyi rutinnal kezelsz egy párkapcsolatot, mint ahogy ezt itt elővezetted, akkor tényleg lehetséges, hogy 21-22 éves vagy, és már kétgyerekes családanyának minősülsz. Amit itt most nem véleményeznék (meg a helyesírásodat sem, a fogalmazási készségedet sem, a gondolkodásmódodat sem), de azért valahol megértem a párodat (férjedet?), hogy lelépett 3 napra. Tőled én is lelépnék, ha férfi lennék. Mondjuk én nem 3 napra. És gyereket se csináltam volna neked.
2016. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Lehet nem lennék ilyen idegesítő ha nem reggel 7-hajnal 1-ig dolgoznék ;) mivel este van időm összepakolni és főzni munkanapokon, míg drága partnerem a tv-t bámulja 8óra munka után...este meg nyafog h jajj de fáradt vagyok...


De most komolyan mit vártok? Hmm? Kicsit nevetséges amit csinál nem? Menjen csavarogni mert szabad ember, de nehogy már a szerelést is nekem kelljen megcsinálni...

Vagy ennyire töketlenek a mai 30évesek? Mert ez az...

2016. máj. 14. 23:08
 40/46 A kérdező kommentje:

Az araboknál lehet ilyet, de azok képesek eltartani az asszonyt ;)

Legalább ennyivel férfiasabb nálatok

2016. máj. 14. 23:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!