Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szereljem le anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szereljem le anélkül, hogy bunkó lennék?

Figyelt kérdés

A barátom állandóan azzal van elfoglalva, hogy kik az új ismerőseim a facebook-on.

Számra pontosan tudja, jobban, mint én. Nyár óta tart ez a mániája, már sokszor kértem, hagyja abba, mert megőrülök. Mikor vagyok fent, mennyi időt töltök el, stb.

Nem vagyunk már tínédzserek, nagyon nem, de ő mégis így viselkedik. Úgy érzem, akkor lenne boldog, ha törölném a profilomat vagy hasonló.

Fórumozók, mit gondoltok?


2016. máj. 17. 09:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Részben tapasztalat is (saját is, ill. a környezetemben is láttam már mindent), bár szerencsére tanultam az esetből, régen volt.


Emberismeretemre sem panaszkodom, nagyon sok év tanulás volt, de megérte :)

2016. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Akkor jól éreztem. :)


Amúgy milyen jellemnek kell lenni ahhoz szerinted, hogy elviselje a folyamatos kontroll alatt tartást? Az hogy gyengének, kicsit kevés.:)

2016. máj. 17. 11:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül baj, ha valaki "gyenge", nem is így írnám le. Akik igénylik az irányítást, "terelgetést", szabályozást, tapasztalaiaim szerint általában labilisabb, kiforratlanabb egyéniséggel rendelkeznek, ez a fajta kontroll náluk biztonságot jelent, a birtoklási vágyat pedig a szeretet jelének érzékelik. Ennek számos oka lehet, leggyakoribb a gyerekkorból megmaradt kötődési minta, de jellem kérdése is lehet.. Sokkal könnyebb másra átruházni a döntést és annak következményeit, mint saját magunknak szembenézni vele és felelősséget vállalni, ezért is hibáztatunk (vagy próbálunk legalábbis) másokat az élteünkben történtekért - jobban megnyugtatja az ember piciny lelkét, ha más hibájából vall kudarcot, mint szembenézni azzal, hogy a saját döntéseinek az eredményével áll szemben.
2016. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az én esetemben akkor az áll fenn, hogy a birtoklási vágyat a szeretet/szerelem jelének érzékeltem.

Még időben kapcsoltam, de hogy jutottam idáig, ahhoz idő kell megfejteni, mert még nem tudtam.:)

Köszi a választ.

2016. máj. 17. 11:55
 15/15 anonim ***** válasza:
Sosem késő ezekre rájönni, remélem hasznodra válik :)
2016. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!