Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek, ha a barátnőtök/feleségetek olyan helyen dolgozik, ahol hetente van céges buli, ilyenkor hajnali 3 kor jön akkor haza, körbe van véve férfiakkal, akikkel a cégnél együtt is sportol (fallabda pl)?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, sosem voltam féltékeny, de mióta 1 éve egy új cégnél dolgozik, ahol a kapcsolatépítésen is nagy a hangsúly, hetente minimum egy céges esemény, tele fiatal, jól öltözött férfiakkal, néha rám tör a frász. Én is igényes vagyok ,adok magamra, de látom, hogy a barátnőm nagyon élvezi ezt a közeget, ami végülis érthető, de mikor azzal jön, hogy bezzeg a munkahelyén a férfiak mennyit bókolnak neki, hiába szoktam én is, picit elkeserít. 27f (28l)

2016. máj. 24. 08:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyobb a kísértés mint egy átlagos helyen ha szeret.
2016. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Jo kis munkahely heti egy cegesbuli👍👀
2016. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem komolyan aggódhatsz. Nem volna probléma a heti szintű céges buli, itt inkább az a probléma, hogy a barátnőd kérkedik azzal, hogy sokan bókolnak neki, tehát kvázi vevő erre. Plusz legurít pár koktélt stb, innentől pedig már csak egy lépés, hogy esetleg tovább is megy. Ha egy pasi bókol, nyilvánvaló, hogy tetszik neki a lány, tehát ha úgy látja, tovább is fog próbálkozni. Én elbeszélgetnék vele erről, hogy miért hozza fel ezt neked, amikor egyértelműen bántó a téma, miért kérkedik előtted a bókokkal.
2016. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, mit bókolsz neki és hogyan. Ha érzi rajtad, hogy csak azért mondod, hogy bók legyen, az gáz. Szerintem úgy érzi, hogy nem kap elég figyelmet tőled.
2016. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. De belátnám, hogy csak annyit tudok tenni, hogy verhetetlenné teszem a kapcsolatunkat, arra is odafigyelve, hogy hiányzik-e mostanában a páromnak valami. Mivel a barátnőd megemlítette a bókokat, így ez szerintem is elég biztos pont: azaz több ilyesmit szeretne tőled.
2016. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Az egyik mobilszolgáltató cégnek Miskolcon van egy óriás központja. Ott sok a fiatal,sőt a munkaügyi dobálja be őket. Volt egy ismerős pár akik 6éve voltak együtt amikor a lány oda került. A kapcsolat elsö pár évében távkapcsolatban éltek, majd 2 évig a pasi tartotta el a lányt. Aztán bekerült az öreges hívószámú cég csapatába a hölgy. Pár hónap után ott is hemzsegtek a céges bulik és megesett hogy némelyik után elég érdekes üzeneteket kapott a lány a ffi munkatársaitól. Közben a pár vett közösen egy lakást eljegyzés is megvolt esküvőt tervezték.... amikor a lányt előrébb léptették. A fiú egyre többször ébredt arra,hogy a lány nincs otthon mire a fiú munkába indul( 5óra hajnalban).
2016. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemre járok mondjuk, de napi szinten kapok bókokat. Beugrok valahova egy kávéért már leszólít valaki, az orvosi rendelő előtt mikor a barátomat várom, a pizzás fiú, ez ilyen. Mostanában meg kifejezetten kellemetlen, mert a barátom mostanában nem túl sokat foglalkozik velem. Bár tudom hogy tényleg nagyon sok dolga van, és nem azért nincs velem, mert nem szeret. Régebben ezeket a dolgokat meghallottam, megköszöntem, csávót lekoptattam és ennyi. Soha nem meséltem el a barátomnak, mert nem volt jelentősége. És most mégis valahogy kicsúszott belőlem hogy leszólított egy srác, mert azt reméltem talán hogy rájön hogy másoknak is tetszem, és hogy értékeljen. Nyilvén nem értem el vele semmit, de szerintem hasonló lehet az oka hogy mondja.
2016. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes. A főnököm feleségénél is volt csapatépítés, azt olyat is kellett csinálni, hogy adni egy puszit, aki kapta, annak tovább kellett adni, és így tovább. Hát mit mondjak. A következő biztos az lett volna, hogy egy kicsit bevenni valakinek a farkát. Talán így akarnak rávenni/szoktatni embereket dolgokra. Ez így sunyi dolog. Régen voltak céges nyári kirándulások, ott a munkatársak elosztották maguk között, hogy ki-kivel fog hümm-hümm-hümm. Nem helyes, de az legalább őszinte dolog volt (na nem a házastárs felé). Akármennyire is hűséges valaki, ha jön a sok bók, megtörhet bárki. Minden nőt meg lehet szerezni, ha valamely nő azt mondja nem, szeretnék randizni vele. Az az édenes-csábítós műsor is ilyesmiről szólt ( a kísértés vagy mi). A nő kilépett. Jó lesz vigyázni. A válaszom igaz, de 0%-ban volt hasznos neked.
2016. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Hat ez egy eleg erdekes helyzet. En a paromnak nem engednem, hogy ennyiszer bulizni menjen az biztos es foleg igy, hogy ejjel jon haza. Szerencsere nem bulizos, inkabb a baratokkal talalkozik ha van ideje, mert az ritka.

Total kiborulnek ha a nok igy tapadnanak ra, vagy ha szoba is hozna, hogy kacerkodnak vele.

Szerintem ez nem fair.


Mi a helyzet most?

2016. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Egy kis update. Elmondása szerint nem csalt meg, de szakított, nem volt boldog a kapcsolatban.
2016. júl. 21. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!